„Durų planeta“ salono paslaugos

Tam kad nupirkti duris bei sumontuoti jas Klaipėdoje, niekur nereikia toli vaikščioti. Tereikia įeiti į mūsų internetinį puslapį. Pas mus daug rasite tiek vidaus, tiek išorės duris. Jūsų patogumui mes turime daug durų katalogų, pagal kurias galite patenkinti savo poreikį. Priklausomai nuo skirtingos durų paklausos jūs galėsite taip pat pasirinkti durų furnitūra. Jeigu jūs norėtumėte savo dizainą turėti vienam tam pačiam stiliuje, mes galime pasiūlyti tokį variantą, kad įėjimo durų spalva bei stilius, būtų panašūs su kambario durimis. Visą paslaugų kompleksą mes darome kokybiškai ir operatyviai.
Lizingo dėka, jūs galite mūsų produkciją nusipirkti išsimokėtinai. Dėka to jūs galėsite išsirinkti ir brangiausios kategorijos duris.


Apie vidaus duris


Visi mes norime, kad mūsų butas ar namas atrodytų labai gražiai. Tokiu būdu, kad vidinis dizainas būtų ne tik malonus ir gražus, bet ir patogus bei konfortabilus. Tą galima pasiekti dėka vidaus durų.
Šiuo metu jūs galite surasti daug įmonių kurios gali pasiūlyti, kaip vidaus taip ir lauko duris. Mūsų įmonė „Durų planeta“ nuo visų kitų išsiskiria tuo, kad gali pasiūlyti patį plačiausią pasirinkimą vidinių ir įėjimo durų. Pas mus galėsite rasti mūsų gamybos, taip pat rusiškų, baltarusiškų, lenkiškų, latviškų taip pat vokiškų durų. Taip pat galimi ir individualūs užsakymai pagal jūsų durų angos pamatavimus.
Prieš pradedant rinktis duris nepriklausomai name ar bute, jums reikėtų išsiaiškinti keletą momentus, kurie tūrės įtakos durų įsigijimui. Taigi kokie klausimai gali kilti:
• „Kokius reikalavimus jūs galite pareikšti durims“, kur jūs gyvensite;
• Kokia kaina jums būtų pati optimaliausia;
• Kokie būtų optimaliausi durų angos matmenys;


Vidaus durys su montavimu


Apsilankant mūsų parduotuvėje, jūs galėsite įsigyti įvairių durų pagal jūsų norus, pas mus dirba kvalifikuoti montuotojai, kurių dėka galima gauti aukščiausią durų pastatymą.


Durų užsakymo ir montavimo ypatybės


Užsakymas parduotuvėje bei profesionalus durų montavimas yra pagrindiniai paslaugos kriterijai, kuriomis turi vadovautis pirkėjas, norint gauti kokybišką paslaugą. Jeigu pirkėjas duris nusiperka be mūsų montavimo, pardavėjas neatsako už broką. Kad pasiekti aukščiausios kokybės mes siūlome jums užsakinėti mūsų prekę su montavimu kartu.
Prieš užsakinėjant duris , geriausia, kad mūsų montuotojai atvažiuotu pas jus į namus ir išmatuotų durų angos matmenis, nes jeigu jūs suklydote užsakyti ne to dydžio duris, tai parduotuvė negali pakeisti jų, nors kartais ir būna išimčių, jei durys yra sandėlio prekę, mes galime pakeisti. Ir jeigu montuotojas suklydo pamatuoti ar montavimo metu sugadino prekę, šiuo atveju montuotojas yra atsakingas ir turi apmokėti sugadintą prekę.


Paslaugos dėl durų montavimo „ Durų planetoje“


1. Visos paslaugos dėl pardavimo, montavimo vidaus durų, visą tai mes darome, bei demontuojame sena ir montuojame naujas.
2. Patys geriausi specialistai.
3. Didelis durų pasirinkimas.
4. Lizingas.
5. Minimalus užsakymo laikas.


Durų pasirinkimas su montavimu „Durų planetoje“


Prieš išsirenkant duris dažnai kyla vienas ir tas pats klausimas – kaip surasti geriausios kokybės ir kainos derinio? Vidaus durys turėtų būti ilgaamžiškos, praktiškos bei gerai derinamos su interjeru. Dabar aprašysime trumpai keletą vidinių durų parametrų, dėka kurių galėsite suprasti, kokios durys bus tinkamos ypač jums.


Durų kaina


Jeigu jūs turite konkrečia sumą durims, tai mes siūlome pradėti nuo durų kainos. Visos durys galima dalinti į 4 kainų kategorijas.
1. Pigios ekonominės klasės durys. Tos durys yra skirtos tai žmonių klasei, kurios neturi daug biudžeto. Vidutinė ekonominių durų kaina 100eurų, daugiausiai tai yra ekofaneruotos arba laminuotos durys. Jos yra lengvos ir patogiai eksploatuojamos. Vienintelis minusas, kad jos nėra nelabai patvarios. Gaunant stiprų smūgį, jos gali įskilti. Jeigu jūs norite įsigyti rimtesnes duris, siūlome jums
2. Vidutinės klasės durys. Tos durys gali būti pagamintos lygiai taip kaip ir ekonominės klasės. Šiai klasei priskiriamos laminuotos, natūralaus špono durys. Tie žmonės kurie, nenori brangių durų, tai yra vienas optimaliausių sprendimų įsigyti tokias duris. Vidutinė kaina tokių durų yra nuo 140 iki 200eurų.
3. Brangios vidinės durys. Tos durys yra kokybiškos, praktiškos ir ilgaamžiškos. Jos yra gaminamo iš įvairių medžio masyvų kaip: ąžuolas, uosis, pušis ir pan. Durims yra būdinga daug ornamento piešinių ir kainos svyruoja nuo 250-450eur.
4. Prabangios, nestandartinės durys. Tokios durys kurio neturi kitų analogų, jie yra gaminami pagal individualų užsakymą, bei kliento norus. Kainos svyruoja nuo 345eur.-700eur.

Durų tipai, spalvos, sudėtis


Pas mus parduotuvėje „Durų planeta“ net pats riklus klientas galės pasirinkti sau reikiančias duris. Įvairovė spalvų gamų ir įvairių durų tipai, nuo pigiausių iki brangiausių. Taip pat galime pasiūlyti jums stumdomas duris, dvivėres duris, duris su veidrodžiu ir t.t.

Durų montavimas


Pasirenkant labiausiai mėgstamą durų modelį, pas mus jūs gausite pilną paslaugų paketą kartu su montavimu.
Durų pamatavimas, sutarties sudarymas, montavimas:
• Montuotojo atvažiavimas į namus pas klientą.
• Jums patogiu metu montuotojas atvažiuoja pas jus, išmatuoti durų angą.
• Po pamatavimo su klientu sudarome sutartį, už prekę klientas sumoka 30% avansą.
• Kai gauname prekę, deriname su klientu dėl montavimo datos.
• Žmogus tik gavęs prekę, turi atsikaityti už duris.
• Už pamatavimą ir montavimas, klientas sumoka meistrui.
• Meistras atsiveža pats duris nemokamai, jei montuoja.
• Pamatavimo kaina - 6eur.,durų montavimas -35eur., senų durų demontavimas – 6eur.

Atsinaujinusi „Durų planeta“ Klaipėdoje, kuri yra įsikūrusi dubysos g.19, kviečia jus aplankyti.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.