Durų Planeta salonai jau 15 metų sėkmingai dirba Klaipėdoje ir jos apylinkėse

 

Vidaus ir lauko durys, šarvuotos durys, metalinės durys, priešgaisrinės durys, akustinės durys, stumdomos prie sienos arba įstumiamos į sieną durys, stiklinės durys, tai tik dalis Durų Planeta salonų siūlomų prekių. Mūsų asortimente taip pat yra laiptai, garažo vartai, langai. Žinoma, pas mus rasite visus durims reikalingus elementus: durų rankenas, užraktus, spynas, atramas, vyrius, stumdomų durų furnitūrą.

Turėdami ilgametę patirtį, nuolat plečiame produktų asortimentą, todėl mūsų specialistai sugeba įgyvendinti net pačius sudėtingiausius ir individualius kiekvieno kliento pageidavimus. Sekame rinkos naujoves, kad galėtume pasiūlyti išskirtinio dizaino, šiuolaikiškus sprendimus kiekvienam interjerui. Turime modernaus, klasikinio, skandinaviško ar kito stiliaus namų interjerams pritaikomų durų. Mūsų durų asortimente rasite: nuo novatoriškų, nematomų durų modelių, kurios sumontuotos į įprastas angas ir kartu nudažytos tokia pat spalva kaip ir sienos, sukurs harmoningą vientisumą, iki išskirtinio puošnaus dizaino modelių, kurios suteiks Jūsų namams žavesio ir išskirtinumo. Jei durų neišsirinksite iš siūlomų modelių, galime pagaminti pagal jūsų ar jūsų dizainerio sukurtus modelius.

Laiptus projektuojame bei gaminame pagal individualius klientų pageidavimus, dizainus, matmenis. Parenkame tinkamiausias konstrukcijas atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikį. Pateikiame 3D virtualų modelį, kuriame matomas virtualus vaizdas iš visų pusių tam, kad pirkėjui būtų lengviau išsirinkti.

Langus bei jų priedus galime pagaminti su pilna komplektacija pagal individualius reikalavimus, matmenis, konfigūracijas bei medžiagiškumą, pavyzdžiui: plastikinius, aliuminius ir medinius langus, balkono duris, aliuminio fasadus, žiemos sodus, stumdomas konstrukcijas, sulankstomas konstrukcijas ar kitą.

Garažo vartus pardavinėjame įvairių rūšių,  pritaikydami pagal individualius parametrus. Platus spalvų pasirinkimas tam, kad galėtų susilieti su aplinkos koloritu arba labiau išsiskirti, taip pabrėžiant pastato erdvių ribas. Garažo vartai gali būti su langeliais tam, kad garažo viduje būtų  šviesiau. Pakeliamieji garažo vartai –  populiariausias modelis, itin patogus, dažniausiai komplektuojamas  su nuotolinio valdymo pulteliu.

Mūsų įmonė teikia visas paslaugas susijusias su parduodamomis prekėmis: angų išmatavimas, gaminių pristatymas, montavimas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas. Įmonė sėkmingai bendradarbiauja su statybos įmonėmis, dizaineriais, architektais, kurie gali, jus, konsultuoti ne tik namų interjero įrengimo klausimais, bet ir statybos ar remonto klausimais. Įmonės partneriai: UAB „Statytojas“, „DRE“, „PORTA“, „POL-SKONE“, „CLASSEN“, „INVADO“, „HORMANN“, „NINZ“, „TUPAI“, „NOMET“ ir kiti.

Durys yra vienas pagrindinių būsto akcentų, kurį pakeisti nėra taip paprasta, kaip tai galima padaryti su įgrisusiu foteliu arba spinta. Juk durys tai gaminys, kuris yra susietas su buto arba namo konstrukcija ir norint jas pakeisti, kai kada tenka daryti remontą. Durų salone "Durų Planeta" patars, kokios durys jums geriausiai tiks, padės išsirinkti spalvas, durų stilių. Kvalifikuoti meistrai kokybiškai įstatys duris, bei suteiks garantijas. Rinkitės įvairias duris iš plataus Durų Planeta pasirinkimo, leiskite atsiskleisti jūsų vaizduotei.