Ninz Univer EI2 60

Priešgaisrinės durys
Priešgaisrinės durys Univer EI2 60Priešgaisrinės durys Univer EI2 60

Italų kompanijos “Ninz” daugiau nei 60 metų gaminamos įvairios paskirties plieninės durys, tai vienas didžiausių durų gamintojų Europoje. Plieninės priešgaisrinės durys NINZ UNIVER optimalus pasirinkimas jūsų namams, pramoniniams ir komerciniams pastatams. Durys pasižymi stabilia konstrukcija, puikia išvaizda ir patikimumu. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su izoliaciniu nedegios vatos užpildu, kuris garantuoja apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Galite rinktis vienvėres arba dvivėres reversines priešgaisrines duris, kurias tiekiame pagal individualius matmenisJos gali būti naudojamos tiek kaip vidaus, tiek kaip lauko durys.

Vienvėrės reversinės priešgaisrinės durys UNIVER EI2 60.

60 mm storio durų varčia pagaminta iš cinkuotos plieninės skardos ir yra užpildyta nedegia akmens vata. Visos durų detalės pilnai cinkuotos, įskaitant ir "paslėptas" furnitūros detales.

Durų komplektaciją sudaro:

  • 4 dalių rėmas;
  • 2 vyriai;
  • nailoninė rankena;
  • rėmo tvirtinimo elementai;
  • standartinė spalva šviesiai pilka RAL 9002.

Pagal jūsų poreikius galite įsigyti spalvotų plastikinių, nerūdijančio plieno, “Antipanic” ar elektroninių rankenų. Taip pat cilindrų spynoms, įvairių tipų hidraulinių pritraukėjų, tvirtinimo detalių ir kitų priedų. Galimas durų dažymas pagal RAL paletę. Komplektuojant duris su priedais, būtina nurodyti durų varstymo tipą.

 

NINZ UNIVER katalogas   Specifikacijos
Dekoruotos durys    
Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.