Ninz Univer lauko

Plieninės lauko durys
Plieninės lauko durys UniverPlieninės lauko durys Univer

Italų kompanijos “Ninz” daugiau nei 60 metų gaminamos įvairios paskirties plieninės durys, tai vienas didžiausių durų gamintojų Europoje. Plieninės lauko durys NINZ UNIVER optimalus pasirinkimas jūsų namams, pramoniniams bei komerciniams pastatams. Durys pasižymi stabilia konstrukcija, puikia išvaizda ir patikimumu. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su akmens vatos užpildu, paviršius dažytas milteliniu būdu. Galite rinktis vienvėres reversines arba dvivėres išorės duris, kurias tiekiame pagal individualius matmenis.

Vienvėrės reversinės daugiatikslės lauko durys UNIVER.

50 mm storio durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos ir yra užpildyta akmens vata. Visos durų detalės pilnai cinkuotos, įskaitant ir "paslėptas" furnitūros detales.

Durų komplektaciją sudaro:

  • 4 dalių rėmas;
  • rėmo tvirtinimo elementai;
  • 2 vyriai (viršutinis vyris su duris pritraukiančia spyruokle);
  • nailoninė rankena;
  • standartinė spalva šviesiai pilka RAL 9002.

Komplekto kaina: 420€

Pagal jūsų poreikius galite įsigyti spalvotų plastikinių, nerūdijančio plieno, “Antipanic” ar elektroninių rankenų. Taip pat cilindrų spynoms, įvairių tipų hidraulinių pritraukėjų, tvirtinimo detalių ir kitų priedų. Galimas durų dažymas pagal RAL paletę. Komplektuojant duris su priedais, būtina nurodyti durų varstymo tipą.

 

NINZ UNIVER catalog   Specifikacijos
Dekoruotos durys    
Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.