NINZ Rever vidaus dvivėrės

Plieninės vidaus durys
Plieninės vidaus durys Rever dvivėrėsPlieninės vidaus durys Rever dvivėrės

Italų kompanijos “Ninz” daugiau nei 60 metų gaminamos įvairios paskirties plieninės durys, tai vienas didžiausių durų gamintojų Europoje. Plieninės vidaus durys NINZ REVER optimalus pasirinkimas jūsų namams, pramoniniams ir komerciniams pastatams. Durys pasižymi stabilia konstrukcija, puikia išvaizda ir patikimumu. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su korėto kartono užpildu, paviršius dažytas milteliniu būdu. Galite rinktis vienvėres reversines arba dvivėres vidaus duris, kurias tiekiame pagal individualius matmenis.

Dvivėrės daugiatikslės vidaus durys REVER.

40 mm storio durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos ir yra užpildyta korėto kartono užpildu. Visos durų detalės pilnai cinkuotos, įskaitant ir "paslėptas" furnitūros detales.

Durų komplektaciją sudaro:

  • 4 dalių rėmas;
  • 4 vyriai;
  • nailoninė rankena;
  • rėmo tvirtinimo elementai;
  • standartinė spalva šviesiai pilka RAL 9002.

Papildomi priedai ir aksesuarai komplektuojami pagal poreikį (hidrauliniai pritraukėjai, tarpinės, nerūdijančio plieno rankenos, automatinės spynos ir kt.).

PASTABA: Durų tarpinė į kainą neįskaičiuota.

DURŲ DYDŽIAI IR KAINOS

Pagal jūsų poreikius galite įsigyti spalvotų plastikinių, nerūdijančio plieno, “Antipanic” ar elektroninių rankenų. Taip pat cilindrų spynoms, įvairių tipų hidraulinių pritraukėjų, tvirtinimo detalių ir kitų priedų. Galimas durų dažymas pagal RAL paletę. Komplektuojant duris su priedais, būtina nurodyti durų varstymo tipą.

 

NINZ REVER catalog   Specifikacijos
Dekoruotos durys   Priedai
Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.