Apie Profil Doors duris

 

   Šiandien apžvelgsime iš ko yra pagamintos Profil Doors durys. Šių durų karkasas yra gaminamas pagal "sumuštinio principą", t.y. MDF + pušies masyvas, kas daro tokių durų konstrukciją maksimaliai tvirtą ir patikimą. Naudojama LVL Brus - tai tokia kompozitinė medžiaga, sudaryta iš medžio natūralaus masyvo ir sustiprinto specialiomis medžiagomis. Gauname vientisą tvirtą medžiagą, neturintį jokių defektų. LVL brus yra ypatingai tvirtas ir medžiagos tvirtumas nesikeičia per visą jo ilgį. Be to, ši medžiaga nereaguoja į išorinį aplinkos poveikį - temperatūrų skirtumus, drėgmę, o taip pat ir į įvairias chemines medžiagas.

   Padengimas

   Ekofaneruotė - tai nauja plastikinė medžiaga su grublėtu paviršiumi. Naujos kartos ekofaneruotės kilmė yra Vokietijoje, Miunchene, pagal panašumą ji maksimaliai priartinta prie tikros medžio faneruotės, bet pagal naudojimo savybes maksimaliai ją lenkia. Tai ilgaamžė ir atspari medžiaga. Labai svarbu, kad ši medžiaga yra ekologiška, jos neveikia saulės ultravioletiniai spinduliai, nekeičia spalvos ir nereikalauja specialios priežiūros.

 

Stakta ir apvadai. Stakta yra sudaryta iš apvadų ir praplatinimo (Reguliuojamoji sistema). Reguliuojamieji apvadai yra tvirtinami pagal specialią technologiją ir nereikalauja specialaus tvirtinimo, kas ne tik pagreitina surinkimo procesą, bet ir nereikia naudoti papildomų tvirtinimo elementų, tokių kaip vinių. Tai taip pat leidžia paslėpti nelygias sienas.

Profil Doors durų privalumai

Ekofaneruotė nekeičia spalvos dėl saulės spindulių, ekofaneruotės spalva yra idealiai tolygi, nesvarbu kada durys yra pagamintos, ar kada pirktos , kita partija visada bus tokios spalvos ir medžiaga nesiskirs nei savo struktūra nei spalva.

Ekofaneruotė yra ekologiška, ją galima valyti įvairiomis medžiagomis, net jei ten yra chloro.

Ekofaneruotė, skirtingai nei kitos PVC medžiagos, neturi sveikatai kenksmingų medžiagų (fenolovo, formaldelhido it kt. medžiagų).

Aukšta temperatūra neveikia ekofaneruotės, skirtingai nei PVC padengimas, kuris pradeda reaguoti į 90 laipsnių temperatūrą ir į aplinką nuo saulės spindulių ir šildymo aparatų gali išskirti sveikatai kenksmingų medžiagų. Taip jis keičia spalvą ir savo tvirtumą. Ekofaneruotei reikalinga aukštesnė kaip 180 laipsnių temperatūra, kas mūsų gyvenamojoje aplinkoje retai pasitaiko.

Durų gamyboje naudojami dvikomponentiniai klijai, kurie yra visai nedegūs, tuo tarpu kitų gamintojų klijai reaguoja i 90 laipsnių temperatūrą ir išskiria toksiškas medžiagas.

Visos ekofaneruote padengtos durys yra surenkamos. Tai yra, sudaužius stiklą ar sugadinus, kurią nors durų dalį, ją galima lengvai pakeisti. Jums nereikia išmesti visų durų, o tik užtenka pakeisti netinkamą detalę.

 

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.