Ar duris dažyti taip pat kaip ir sienas?

Kaip dazyti duris

Daugybė žmonių susirūpina kaip jiems dažyti vidines duris, kokią spalvą pasirinkti, kad jos būtų dekoratyvios, gražios ir išvaizdžios. Ar jos turi išsiskirti iš aplinkos. Kaikurios durys turi architektūrinių detalių ir įspūdingų bagetų, tad jas nebūtina iš sienų spalvos. Ar durys turi pritraukti dėmesį ar susilieti su sienomis, priklauso ir nuo to kokios yra pačios durys, nuo kambario išdėstymo ir jo interjero detalių, kambario baldų.
Durys, kurios yra nudažytaspalva kontrastinga sienų spalvai, tikrai patrauks Jūsų dėmesį, bet taip jei kambarys mažas, jį vizualiai tarsi padalins į kelias dalis. Jei Jūs norit neapkrautos aplinkos, jums patinka minimalios detalės ir tvarka namuose, arba durys yra keistoje vietoje kaip kampe, ar koridoriaus viduryje, dažykite jas tokia pačia spalva kaip ir sienos. Panaudokite vidutinio blizgumo dažus, kad suteiktumėt durims šiek tiek išskirtinumo, o jei panaudosite ypač žvilgius dažus, Jūsų gražios durys, taps dar išskirtinesnės. Naudojamos durys tepasi, ir duris, kurios turi šiek tiek blizgumo yra lengviau nuvalyti, negu turinčias matinius dažus. O jei nusprendėte duris dažyti ryškia spalva, derinkite ją su pagrindine namuose vyraujančia spalva. Pastelinės spalvos, kaip gelsva, žalsva ir Karibų jūros atspalviai, kurią lengvą romatišką stilių, gilios ryškios raudona ir žalia spalvos sukuria klasikos įvaizdį, o labai ryškios spalvos kuria modernumo įvaizdį. Jei derinsite juoda su balta, šviesiai pilką su nude spalva, sukursite minimalistinį įvaizdį.
Galima dažyti duris ir skirtingomis spalvomis iš abiejų pusių, tada tik turėsite apsispręsti kaip nudažyti durų kraštus. Jei durys dažnai laikysite atidarytas, kraštus dažykite kaip ir vidinio kambario sienas. O jei bus dažniau uždarytos kraųtus dažykite pagal kambario išorines sienas. Neutralūs tonai tokie kaip balta, juoda, pilka, pudros atspalviai, puikiai dera tiek su šviesiomis tiek su tamsiomis sienomis. Virtuvės duris derinkite su stalviršio spalva, atrodys tikrai gražiai ir skoningai.
Jei Jūsų durys išskirtinės, turi ryškių dekoro detalių, jos taps pagrindiniu kambario akcentu, dažykite jas keletą tonų šviesesne arba tamsesne spalva nei sienos, o įdubusiu filingus ir dekorus paryškinkite baltai, ypač jei norite, kad jie dar labiau trauktų akį.
Jei Jūs tapetuosite sienas namuose, tegul tapetai būna pagrindinis akcentas. Paimkite dominuojančią arbą tamsiausią spalvą ir šia spalva dažykite duris. O durų apvadus dažykite šviesiausia spalva, kokia yra tapetuose. O jei norite mažiau dramatiškumo namuose, duris ir apvadus dažykite pačia šviesiausia tapetuose esančia spalva.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.