Vonios kambario durys

Vonios baltos durys interjeras

Vonios kambarys, tai vieta kur mes pradedam ir užbaigiam dieną, pasiruošiam naujiems darbams ryte, ir vakare nuplaunam visą nuovargį. Atmosfera vonios kambaryje turi būti estetiška ir harmoninga, švari ir tvarkinga, kviečianti poilsiui ir atsipalaidavimui, kur galite laiką skirti tik sau.

Vonios kambario durys interjeras
Rotacinės vonios kambario durys

Dėl to kad vonioje yra didesnė drėgmė, vyrauja dažni temperatūrų skirtumai ir dažniausiai nėra natūralios saulės šviesos, vonios durims ir medžiagoms iš kurių jos pagamintos keliami ypatingi reikalavimai. Jei vonios kambario durys pagamintos iš medžio, dėl drėgmės ir temperatūros pokyčių jos gali keisti savo formą. Bet tai nereiškia kad jūs negalite pasirinkti tokių durų. Tiesiog tokios durys turi būti aukštos kokybės, impregnuotos ir padengtos apsauginiu laku atspariu vandeniui. Taip pat montuojant duris svarbu palikti nedidelį tarpeli tarp durų apačios ir staktos, kad vonios patalpa gerai vėdintųsi ir nesikauptų šiluma ir drėgmė. Tokius pačius reikalavimus galima taikyti ir natūralaus medžio faneruotės durims su MDF užpildu. Tada jūs ilgai ir sėkmingai džiaugsitės savo durimis.

Kai ieškote itin šiuolaikiškos ir lengvumo interjerui suteikiančios detalės, rinkitės stiklines vonios duris. Jos praktiškos, tvirtos ir nebijo drėgmės, o atrodo ypač stilingai ir gražiai.

Vonios stiklinės durys interjeras
Stiklinės vonios kambario durys

Jeigu norite durų apsaugotų nuo vandens garų purslų ir įbrėžimų, pasirinkite PVC plėvele laminuotas duris. Ši plėvelė labai populiari tiek tarp gamintojų, tiek tarp vartotojų, nes yra ypatingai praktiška ir patvari. Be to ši danga idealiai atkartoja natūralų medžio paviršių. Laminuotos durys pagamintos iš tvirtų ir lengvų medžiagų, kurios yra atsparios įvairiems nepalankiems reiškiniams veikiantiems aplinką. Tokios durys jūsų vonios kambaryje nebijos nei drėgmės nei temperatūros pokyčių. O jūs galėsite rinktis iš plačios spalvų paletės ir derinti duris prie įvairiausio interjero.

Pats ekonomiškiausias sprendimas vonioms durims yra plastikinės durys. Šios durys nejautrios aplinkos veiksniams, ilgaamžės  ir jas lengva prižiūrėti. Tokių durų pasirinkimas  gali būti pats įvairiausias, nuo klasikinių, elegantiškų, savo stilistika labai panašių į natūralų medį iki įvairiausių šiuolaikinių sprendimų.

Jeigu vonioje yra ypatingai šilta ir drėgna, nesvarbu kokias duris jūs pasirinksite, jums reikės pasirūpinti gera vėdinimo sistema. Dažniau vėdinkite patalpas, duris laikykite pravertas arba duryse įrenkite specialias vėdinimo angas. Tada jus galėsite rinktis tiek faneruotas, tiek laminuotas duris pagal savo pageidavimus.

„Durų Planeta“ salone pasirinksite duris iš plataus gamintojų rato. O mes profesionaliais patarimais ir informacija padėsime jums nepasiklysti tarp durų tipų, modelių ir spalvų įvairovės. Surasime jums geriausią sprendimą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.