Slaptos durys

Jei manote, kad slaptos vidaus durys, laiptai, koridorius, kambariai seniai liko praeityje ir juos galima rasti tik nuotykių filmuose ar knygose, jūs labai klystate. Slaptas duris, už kurių slepiasi persirengimo kambariai, darbo kabinetai, virtuvės, sandėliukai ar kitos patalpos dažnai galima rasti tipiškuose privačiuose namuose ar butuose.

Nuotraukoje žemiau matote stilingą biliardo kambarį įrengtą privačioje sodyboje, namo svečiai bus labai nustebinti, kai sužino, kad medinė knygų spinta, tai slaptos durys, už kurių yra slepiasi virtuvė.

Paslėpti kambariai po laiptais ir spintose.

Jūsų namų svečiai niekada neatspės, kad po įprastais mediniais laiptais, vedančiais į antrą aukštą, paslėpta biblioteka arba darbo kabinetas. Patekti į slaptą kambarį galima "pastūmus" laiptus-duris aukštyn, tai galima padaryti labai greitai ir lengvai su šiuolaikinių nuotolinio valdymo pulteliu.

Slaptas kambarys paslėptas už spintos, tokius sprendimus labai mėgsta dizaineriai, dažnai tokį slaptą įėjimą galima pamatyti filmuose. Jūs tik įsivaizduokite jūsų draugų ar vaikų nuostabą, kai pastūmus vieną knygą spinta virs durimis į slaptą kambarį.

Toks paslėptas kambarys gali atlikti ne tik dekoratyvinę funkciją, bet taip pat tapti saugių prieglobsčių įsilaužius į namus plėšikams, jei apie šį slaptą kambarį žinosite tik jūs ir jūsų namiškiai, kambarys gali turėti būtiniausias susisiekimo priemones ir į ji bus neįmanomą patekti nei iš kito kambario, nei iš lauko.

Slaptos durys vedančios į vyno rūsius, seifus ir kabinetus.

Slaptas duris galima įsirengti turėti ne tik knygų spintoje bet ir akmeninėje sienoje. Taigi, žemiau dizaineriai ant akmens sienos kambaryje pritvirtino vyno butelius, pasukę juos teisinga kryptimi, greitai atsidursite vyno rūsyje. Neįprasta ir originalus idėja, kuri trauks jūsų svečių dėmesį ir kels nuostabą net ir viską mačiusiems svečiams.

 

Taigi, paveikslėlyje matome, stilingą stačiakampio formos veidrodį su masyvių stačiakampio formos rėmu, rodos veidrodis įmontuotas į sieną ir pajudinti jo beveik neįmanoma. Tačiau už jo nuo pašalinių akių paslėptas seifas.

 

 

Dizaineriai nenustoja stebinti savo neįprastomis ir originaliomis idėjomis! Taigi, žemiau nuotraukose matome šiuolaikinį stilingą gyvenamąjį kambarį privačiame name su didžiulis retro stiliaus žydiniu, už kurio slepiasi slaptas šeimininko kabinetas. Patekti į kambarį galite tiesiog perėję per židinį.

Slaptos durys spintose ir akmeninėse sienose.

Nuotraukoje matome kitą neįprastą idėją, slaptos vidaus durys, kuriuos atrodo kaip paprasta komoda, niekuo neišsiskirianti nuo kitų, joje yra daug erdvių stalčių, kad būtų galima naudoti ją ne tik kaip duris, bet ir tiesiogiai pagal paskirtį.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.