Lauko durys pagal Feng Shui sistemą

Pagal Feng Shui filosofiją įėjimo durys turi būti taip įstatytos, kad jie gerai dominuotų su gamtos energija. Įėjimo durys į butą ar namo įėjimą pagal Feng Shui turi įtakos sveikatai ir materialinę gerovę tų namų gyventojams.

Durys su veidrodžiu Feng Shui

 

 sarvuotos buto durysFeng shui specialistai nerekomenduoja kabinti veidrodį priešais metalo konstrukcijos įėjimo, dėl gamtos energijos stokos. Jeigu žmogus nori koridoriuje turėti veidrodį, reikia stengtis kabinti jį taip, kad pačios durys nesimatytų, nebent iš šono. Pats moderniausias ir geriausias įstatyti įėjimo durys yra tokios, kad pats veidrodis būtų įstatytas į pačias duris. Metalinės durys su veidrodžiu iš vidaus, geresni mažesnėse patalpose, dėl to kad jie didiną pačią patalpą. Durų salonuose Klaipėdoje „Durų planeta“ pradėjo prekiauti tokiomis buto durimis:
1. Sten vidaus įėjimo durys kaina, 523eur.
2. Luxor vidaus įėjimo durys, kaina 523eur.
Tokias duris galima naudoti butuose, namuose, taip ir ofisuose.

 

Ideali durų spalva pagal Feng Shui

 

 sarvuotos buto durys

Buto durys pagal Feng Shui bei durų spalva, gali teikti pozityvią, tiek neigiamą patiems gyventojams. Dėl to iškyla vienas pagrindinis klausimas, kokios spalvos turi būti durys? Priklausomai kur žiuri durys, ar į pietus ar į vakarus, nuo to priklauso kokios spalvos turi būti jūsų buto durys. Durims, kurios išeina į vakarus, geriausiai tiktų tamsiai žalios, smėlio arba šviesaus rudumo spalvos. Metalinės durys į butą, kurios atsidaro į pietus, idealiai tinka visos raudonos spalvos gamos. Raudonos durys pagal Feng Shui pritraukia gerą energiją į namą arba ofisą. Įėjimo durys kurios žiuri į šiaurę geriausia butų parinkti mėlynos, baltos, juodos spalvos atspalvius. Ir buto durys, kurios žiūri į rytus geriausia būtų pasirinkti tokias spalvas, kaip sidabrines, baltas arba pilkas. Įėjimo durys pagal Feng Shui turi būti didelės ir stiprios. Nerekomenduojama statyti visas stiklines duris, nors nedaug stiklo gali ir dominuoti.