Pušinės kambario durys

Pirmiausia ką svečias mato įeidamas į privatų namą arba butą, tai durys, skaitosi, kad pirmas įspūdis yra pats svarbiausias. Nuomonė apie jūsų būstą gali susidaryti iš dizaino elementų, kurie matosi dėka įėjimą į patalpas. Jūsų užduotis padaryti taip, kad žmogus suprastu, kad jūs turite gerą skonį, bei gerą statusą visuomenėje. Visą tai galima pasiekti dėka, kurie yra parinkti pagal stilių, medžiagą ir spalvą, kurie gerai dominuoja kartu su jūsų būsto dizainu.

pusines vidaus durys

Natūrali mediena visais laikais buvo aktyviai naudojama pastatų statyboje. Šiandien medžio populiarumas ne kiek neišnyko, priešingai medinės durys tapo dar populiaresnės. Didžiausią paklausą turi pušies masyvas iš kurio gaminami įvairūs interjero elementai pvz.: durys. Didelį populiarumą paaiškina tokiems gaminiams būdingi pliusai.

Ekspertai pabrėžia, kad šiuo metu didelę paklausą turi nedažytos durų konstrukcijos, pagamintos iš šio spygliuočio. Ši tendencija yra suprantama. Visu pirma, nedažytos pušinės durys atrodo neapsakomai gražiai. Visu antra, tokios konstrukcijos užpildo erdvę natūralia šiluma ir nuostabiu kvapu, o jis kaip žinoma turi gydomųjų savybių. Durys pagamintos iš pušies masyvo turi didelį teigiamų savybių sąrašą:

Nebrangu. Pušis - tai spygliuočių rūšis auganti mūsų šalies platybėse (labai paplitus, todėl ir kainuoja ganėtinai nebrangiai). Taip pat pušinės durys turi puikias technines ir funkcines savybes. Negalime nepridurti, kad vidaus gamintojas neretai daro akcijas durims gaminamoms iš pušies masyvo. Pasinaudojęs šiuo pasiūlymu pirkėjas gauna kokybišką produktą už prieinamą kainą.

Puiki kokybė. Tvirta konstrukcija, kuri užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Durų komplektas pagamintas iš pušies masyvo atsparus temperatūros svyravimui.

Ekologiškai saugu. Pušis tai natūrali žaliava, kuri nesukelią alerginių reakcijų ir yra ekologiškai saugi. Negaliu nepaminėti, kad pušis turi antibakterinių savybių.

Prisitaikymas prie interjero. Tokios durys labai harmoningai žiūrisi su kitais interjero elementais, grindimis ir baldais.

Pušinių durų silpnoji dalis yra tai, kad jos yra lengvai mechaniškai pažeidžiamos. Ant gaminio labai matosi įbrėžimai, įskilimai ir kiti defektai. Atgaivinti tokias duris sunku, bet įmanoma. Pušies padengimui naudojamas specialus skaidrus lakas, o natūrali medžio tekstūra paveikta saulės spindulių įgauna patrauklų auksinį atspalvį. Kambario durų dizainas gali būti labai įvairus. Pvz.: klasikinio stiliaus durys gali suteikti Jūsų kambariui tiek komfortą ir jaukumą tiek griežtumą ir solidumą. Durys iš masyvo gali būti aklinos ir su įvairių rūsių stiklais. Durys su šoniniu įstiklinimu yra geriau montuoti į miegamuosius, vonios kambarius ir tualetus. Kartais jūs galite pamatyti didžiules duris su vitražais. Baltos durys iš pušies masyvo vizualiai padės praplėsti erdvę mažame kambaryje.

Kambario durų medžiagos

Daug kas priklauso ir nuo medžiagos iš kurios yra pagamintos medinės durys. Durys iš brangios medienos rodo, kad jūs turite gerą skonį. Visos durų konstrukcijas gali padalinti į:

1. Elitinės durys;

2. Prestižinės durys;

3. Ekonominės durys.

Elitinės durys yra gaminamos iš brangaus medžio masyvo. Šios medinės durys turi aukščiausią medžiagų kokybę. Prestižinės durys yra gaminamos iš kokybiškos, bet to nebrangios medienos, kurios eina kartu su šponu. Dėka to, jų kaina nėra aukšta palyginus su kitomis medinėmis durimis. Daugiausia žmonės negali išsirinkti, kokias duris sau parinkti, ar iš brangaus medžio masyvo ar nebrangios medienos. Elitinės durys aišku yra pačios kokybiškiausios, o prestižinės nereikalauja daug pinigų. Bet yra ir kompromisas, čia durys iš pušies masyvo, kurie yra verti dėmesio.

Pušinės durys, kodėl rinktis jas?

Aukščiausios kokybės durys iš ąžuolo medienos kainuoja labai brangiai, dėl to mes jums siūlome rinktis pušines duris. Nors ąžuolinės durys yra labai stiprios, durys iš pušies niekuo ne prastesnės. Šviesi pušies spalva ir unikalus natūralus jo piešinys labai derinasi į kambarių dizainą. Pats medis pušis išvisų kitų medžių yra pats kuris nebijo vandens. Pušines duris nebaisu statyti ir virtuvėje, kur daug gaminama, yra labai daug garų. Pušis nėra tokia stipri kaip ąžuolas, būtent dėl to reikia parinkti kokybiškas medžiagas. Pati mediena turi būti labai gerai išdirbta. Pušinės durys labai originaliai atrodo su metalu, stiklu arba plastiku. Pušinės kambario durys nekainuoja labai daug, jos yra labai ekonomiškos palyginat su kita mediena.

Šponuotos durys iš pušies masyvo

pusines vidaus durys

Durys pagamintos iš pušies masyvo ir špono kartu yra puikus variantas tiems žmonėms, kurie skiria daug dėmesio interjerui, ypač klasikiniam. Pušinės durys su šponu, leidžia parinkti labai daug durų modelių, kurie atrodys lygiai taip pat puikiai kaip elitinės durys, bei kokybe bus taip at aukštam lygyje. Tokios pušinės durys bus ilgaamžiškos, saugios, bet kada gali būti restauruotos. Šponuotos duris iš pušies, mes jums siūlome statyti ne tik namuose, bet ir ofisuose. Jie įsilieja į bet kokį interjerą. Įsigiję tokias pušines duris, jūs tikrai būsite patenkinti.

 

 

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.