Vidaus durys, kaip pasirinkti

vidaus durys

Tikrai atsakyti į šį klausimą yra gana sunku, tačiau šiuo metu vidaus durų asortimento pasirinkimas dizaino rinkoje yra labai platus, kuris leidžia jums pasirinkti tokį variantą, kuris tikrai jums. Tuo pačiu metu yra toks dalykas kaip "pasirinkimo problema" – kuo platesnis pasirinkimas, tuo sunkiau apsispręsti. Todėl, prieš pasirenkant vidaus duris, jums reikia susikurti savo asmeninį sąrašą reikalavimų šiam produktui. Durys yra reikšmingos siekiant užkirsti kelią gaisro plitimui. Jos taip pat veikia kaip barjeras triukšmo. Daugelis durų įrengtos su fiksavimo mechanizmu, kad būtų galima įeiti į patalpas vienu metu tam tikram žmonių skaičiui. Durys taip pat turi estetinę vaidmenį kuriant įspūdį, kas slypi už jos ribų.
Taigi, kokios yra idealios vidaus durų savybės? Tai, žinoma, stiprumas, atsparumas, nusidėvėjimas, lengvas montavimas, priežiūra, tarnavimas, aukšto lygio triukšmo izoliacija. Tai toks momentas, kai jums reikia apsvarstyti prieš perkant duris, gana daug.

 

Pasirinkite duris pagal funkcinę paskirtį

 

vidaus durys interjeras 

 

Kiekvienos durys turi atlikti savo funkcijas. Priešgaisrinės – atlaikyti ugnį tam tikrą laiką, akustinės – nepraleisti tam tikro kiekio garso, lauko – būti atsparioms nuo orų sąlygų ir saugoti nuo vagių, atsparios vandeniui – nebijančios ir neturinčios įtakos vandenio žalai ir kt. Durys yra judanti struktūra naudojama užblokuoti ir leisti prieigą prie įėjimo arba per uždarą patalpą, pavyzdžiui, pastate ar transporto priemonėms.

Šiuolaikinės vidaus durys yra pateikiamos pagal įvairius funkcinius variantus:
Klasikinio atidarymo. Tai yra tokios pačios, tinkamos kiekvienoms durims, tokios kurios paprasčiausiai atsidaro ir užsidaro pagalba jūsų rankomis. Tokios durys - yra klasikinio stiliaus pasirinkimas, o tie, kurie nori šiuolaikinių tendencijų, gali pasirinkti tokias duris. Durys šio tipo yra universalios, tinka bet kuriai erdvei, nepriklausomai nuo to, darbe ar gyvenamojoje patalpoje ir optimaliai organizuoja kambario erdvę.
Stumdomos durys. Tai pragmatiškas žmonių pasirinkimas, tiems, kuriems rūpi kiekvienas centimetras ir nori išnaudoti pilnai savo erdvę. Tai tokios durys, kurios gali būti lengvai ir nepastebimai pastumtos į šoną, reikalingas erdvės sutaupymas patalpoje. Be to, tos pačios stumdomos durys, neužsitrenks niekados ir nesuteiks nė vieno papildomo garso.
Sulankstomos durys. Tai labai originalus dizaino elementas, lengvu rankos iš durų pavertimas į akordioną. Medžiagos, dėl gamybos tokių durų, naudojant plastiko ir patvarumo tuo pačiu metu, kad dizainas bus patikimas gamybai. Jos atrodo labai įdomiai, durys, puikiai papildo originalų interjerą bute. Ir jei sulankstomos durys dar ir veidrodinės - poveikis dar labiau įspūdingesnis.
Durys-švytuoklė. Švytuoklė - retenybė gyvenamuose pastatuose. Tokios durys, kurios atsidaro į abi puses. Tai, kad pagrindinis tikslas tokių durų - kad būtų užtikrintas maksimalus pralaidumas. Dėl šios priežasties, šios durys yra dažniausiai naudojamas biuruose ir komercinėse patalpose. Bet bute tokios durys būtų labiau naudingos atskirti tarp virtuvės ir svetainės, fojė ir kitose viešose vietose. Atveriamos durys - dažnai yra pagamintas iš stiklo, jos yra įrengtos be durų rėmo.

 

Durys pagal stilių ir faktūrą


Čia patarimai renkantis vidaus duris yra aktualūs tik kalbant apie medžiagos pasirinkimą, nes stilius grynai yra kiekvieno žmogaus asmeninis apsisprendimas. Parinkti stilistinį sprendimą galite tiesiog pagal kiekvieno skonį, o jeigu gatavais modeliais esate nepatenkinti - tai visai įmanoma padaryti dėl individualaus dizaino eskizą ir realizuoti savo svajonę, paversti realybe.
Kalbant apie medžiagos, medžio masyvo durys vis dar yra labiausiai populiarios vidaus durys. Tokia pirmenybė suprantama – vis dėl to, medinės durys daugiausia tinka namų dizaino sukūrimui. Be abejo, jeigu jums patinka medinės durys, kaip stilius.

vidaus durys interjeras


Tačiau medinės durys nėra vienodos. Vidaus durys, kurios yra pagamintos iš brangios masyvo medienos – tai ilgaamžiška investicija jūsų namams. Šios durys yra dedamas tiesiog šimtmečiams, ir atrodo tiesiog puošniai. Tačiau reikėtų pažymėti, kad šios durys netinka kiekvienam interjerui – galbūt, jos vieta prabangiame interjere su prabangiais baldais kambaryje.
Durys gali turėti ir ekonominį modelį iš medžio lukšto, galima pasirinkti tose patalpose, kur nėra labai didelės prabangos, tačiau durys žiūrėsis solidžiai ir lakoniškai ir kokybė išliks aukštam lygyje.
Plastikinės durys yra mažiau paplitusios gyvenamuosiuose patalpose negu komercinėse patalpose. Tačiau vonios kambariui - tai tik puikus sprendimas: lengva rūpintis, lenvai prižiūrimas plastikas, kuris išlaiko patrauklią išvaizdą.

 

Naujos durys

 

Ar Jūs durų ieškote šiek tiek blankesnių pastaruoju metu? Nepamirškite, jog įėjimas į Jūsų namus ir sudaro pirmąjį įspūdį svečiams ir lankytojams, todėl Jūs privalote išsirinkti duris tokias, kokios sudarytų patį geriausią įspūdį, kaip įmanoma, - kaip sakoma, jums nereikia gauti antros galimybės sudaryti pirmam įspūdžiui. Kodėl gi ne gauti įkvėpimo su naujausiomis įėjimo durų tendencijomis ir suteikti Jūsų namams geriausią įvaizdį? Atminkite, kad galite rasti spalvų, dizainų ir stilių mūsų durų salonuose Klaipėdoje arba svetainėje www.duruplaneta.lt , jei jūs manote, kaip atėjo laikas atnaujinti ar pakeisti savo dabartines duris.

Prašmatnus stilius

Įėjimo durų tendencija per pastaruosius metus buvo pradėjusi tolti nuo vėsesnio, šiuolaikinio minimalistinio įvaizdžio ir vietomis apimti atsitiktinius prašmatnius stilius. Tai įplaukia į "skurdus prašmatnumas" namų interjero dekoravimo stiliaus sprogimą, todėl tai nėra didelė staigmena sužinoti, kad šis stilius yra dabar pasiekiamas. Norint pasiekti šį įvaizdį namuose, mes rekomenduojame naujausias durų tendencijas.

Juodos

Juoda spalva niekada neišeina iš mados, tačiau ji turi kartais populiarumo atgimimą, o šiuo metu juodos įėjimo durys yra netoli nuo tendencijos. Dėl madingų ir sudėtingų durų, pasitikrinkite šiuos puikius stilius vidaus durų asortimente – čia rasite visus stilius, todėl jūs galite pasirinkti geriausią stilių, kad tiktų jūsų namuose.

vidaus durys interjeras

 

Dizaineriai pataria

Vertinant naujausias mados tendencijas, verta pastebėti, kad vis daugiau dėmesio sulaukia stumdomos vidaus durys Klaipėdoje. Šis sprendimas rekomenduojamas erdvę vertinantiems pirkėjams, kurie svajoja apie erdvų ir šiuolaikišką interjerą. Vidinės stumdomos durys mažų gabaritų butams. Daugeliui šeimų, gyvenančių mažuose butuose, iškyla nedidelio ploto problema. Per siauri koridoriai, užstatyti kambariai, kur įprastos vidaus durys atrodys nerangiai, užims daug vietos, todėl sunku visiems šeimos nariams. Buto dizainas turi pilnai atitikti visus šiuolaikinius reikalavimus įskaitant tai, kad jame būtų pakankamai vietos, ir vidaus durys derėtų su bendru vidaus interjero dizainu. Šiai dienai didelė įvairovė stumdomų, bei sulankstomų durų leidžia jums pasirinkti dizainą, kuris efektyviai sutaupys erdvę jūsų mažame bute. Stumdomos durys turi ratukus, kurie juda profiliais palei sieną.

vidaus durys interjeras

Tačiau, mažame bute kiekviena siena turi tam tikrą paskirtį kitoms interjero detalėms (baldai, pakabos), būna, kad šių sienų net nėra numatyta, taip būna kai yra (perėjimas į virtuvę per siaurą prieškambario praėjimą, vonios kambarys ar spinta). Veiksmingesnis variantas sutaupyti erdvę yra durų įmontavimas į sieną, tačiau šis variantas yra gerokai brangesnis įrengimo atžvilgiu.

vidaus durys interjeras

Dvivėrės sulankstomos durys susideda iš dviejų dalių, mechanizmas primena knygą. Sulankstomos durys nereikalauja daug vietos, tai geras pasirinkimas siekiant sutaupyti erdvę. Sulankstomų durų kaina daro jas prieinamomis. Originalus optinis sprendimas. Nors stumdomų durų populiarumas auga, šios konstrukcijos dar negali konkuruoti su varstomomis vidaus durimis. Vertinant pastarąsias pastebima, kad vis dažniau eksperimentuojama su spalvomis – interjerui pasirenkamos baltos ir arba ryškiai tamsios šviesiame interjere. 

Pasak dizainerių 2017 metų tendencija – juodo metalo ir stiklo durys. Šis dizainas mažas erdves padaro šviesesnes ir atrodo labai įspūdingai. Namų šeimininkai vis dažniau nusprendžia skirti dėmesio mažiau naudojamoms patalpoms. Pavyzdžiui, skalbykla gali atrodyti gražiai, jei skirsite jai šiek tiek laiko ir dėmesio. Dizaineriai taip pat iš naujo atranda pastelines kūno spalvas. Keli jos atspalviai interjere gali sukurti ypatingą nuotaiką.

 Miegamuosiuose kambariuose vis dažniau naudojamos intensyvios, romantiškos spalvos, pavyzdžiui, ryški raudona, rožinė ar net juoda.

vidaus durys interjeras

Naujose virtuvėse šiemet karaliaus balta spalva. Medžio akcentai taip pat bus populiarūs, nes sumažins sterilumo pojūtį ir pridės žaismingumo.

medines stumdomos vidaus durys interjeras

Įvairių rūšių mediena bus populiari ir galvojant apie duris – kažkas paprasto, švaraus ir modernaus. Vertinant apskritai, norite išskirtinių ir savitų namų – nebijokite išeiti už ribų, kartais geriausi sprendimai yra kiek netikėti. Durys lyg sūpuoklės laikosi ant vyrių, kurie būna durų krašte, bet būna išimčių, kaip pavyzdi pateiksime nuotraukoje, vyriai viršutinėje durų dalyje.

 

Durų dydis ir kaina

Daugiausia vidaus durys, būna standartinių gabaritų. Nepergyvenkite, jeigu jums reikia nestandartinių durų. Nestandartinių durų gamyba, taip pat yra vienas iš dažniausių variantų. Reikia tik surasti gamintoją, kuris gamins tą produkciją, kuri bus jums reikalinga. „Durų planeta“ gali jums pasiūlyti duris, pagamintas iš medienos ar medžio lukšto faneruotas duris, pagal nestandartinius dydžius.

Vieno kriterijaus, kuris, renkantis vidaus duris, nurodytų į ką svarbiausia žiūrėti - nėra. Vidaus durims svarbi visuma: jos turi įsilieti į interjerą, būti lengvai eksploatuojamos ir atitikti kainos bei kokybės santykį. Durys pagal individualų užsakymą - būdas įsigyti originalias vienetines duris ir jos Lietuvoje, palyginti su kitomis šalimis, nėra brangios, nes gamintojų yra daug. Specialistai gali atlikti autorinius ir nestandartinius darbus pradedant gamybos procesu, baigiant durų montavimu.

Atkreipkite dėmesį į durų kainas. Pavyzdžiui, kuo medinės durys brangesnės, tuo jos yra pagamintos iš kokybiškesnės medienos. Taip pat galima pasakyti ir apie faneruotas duris ir ne tik, jei eina kalba apie laminuotas duris. Kuo laminatas kokybiškesnis, tuo durų kaina bus brangesnė. Šiuo atveju, negalioja ši taisyklė, kad ne visos prekės brangiausios yra kokybiškiausios. Durims ši taisyklė netaikoma.

Kiekvienam žmogui prieš darant remontus, ankščiau ar vėliau kyla klausimas dėl durų pasirinkimo. Taigi vidaus durys ir yra pagrindinis buto dizaino elementas, kuris yra labai svarbus kuriant namo ar buto jaukumą. Projektuojant dizainą ir patalpų funkcionalumą, nereikia nekreipti dėmesį dėl durų pasirinkimo.

 

vidaus durys interjeras


Kokios durys geriausios


Geriausios vidinės durys yra iš medžio masyvo, tai pačios brangiausios, bet to tai ilgaamžiškiausios durys. Medinės durys taps brangiausiu jūsų papuošalu namuose. Nereikia pamiršti ir kaip jos yra technologiškai apdirbtos, iš kokio medžio jos yra, pavyzdžiui ąžuolinės durys žymiai brangesnės negu pušies. Taip pat iš pačių geriausių galima priskirti ir faneruotas duris. Jos yra kiek pigesnės nei iš natūralaus medžio, bet kokybė yra taip pat aukšta. Faneruotos kambario durys nesideformuoja prie didelės drėgmės patalpoje, ilgaamžiškos eksplotuojant ir labai praktiškos.

Kitas kriterijus dėl durų pasirinkimo yra durų paviršius, atsiminkite, kad pačios durys turi būti kokybiškos. Ir jeigu jūs nusiperkate lakuotas duris, svarbu, kad paspaudus su nagu, neliktu jokia žymė, tai reiškia jos nebus kokybiškai pagamintos. Kitas labai svarbus faktas, jei perkate dažytas duris, yra dažymo kokybė, pati spalva turi būti gyli, švari, be jokių dėmių, pats dažymas neturi būti skirtas slėpti durų defektą. Prieš perkant duris su stiklu, reikia atkreipti dėmesį į stiklo kokybę, būtent stiklo tvirtinimas duryse, ir yra pagrindinis tų durų elementas. Spalva ir durų kokybė, turi būti vienoda su staktomis.

Vidaus durys galima sakyti pati svarbiausia atributika kuriant namų interjerą, kuri atneša į jūsų namus komfortą bei ramybę. Būtent, dėl to pasirinkite ilgai dirbančią įmonę, kuri jums padės padaryti teisingą pasirinkimą ir tuo pačiu gausite garantiją. Mūsų įmonės salonai „Durų planeta“ Klaipėdoje, turi ilgą patirtį durų pardavimuose, todėl siūlome užeiti, mes jus pakonsultuosime ir pasiūlysime įvairių durų pagal kiekvieno stilių, kainą ir kokybę.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.