Dekoruotos skaitmenine spauda metalinės bei priešgaisrinės durys „NINZ“

Italų kompanijos “Ninz” daugiau nei penkiasdešimt metų gaminamos įvairios paskirties plieninės durys, tai vienas didžiausių durų gamintojų Europoje. Optimalus pasirinkimas jūsų namams ir pramoniniams - komerciniams pastatams. Jos gali būti naudojamos tiek viduje, tie ir išorėje. 50 mm storio durų varčia iš cinkuotos plieninės skardos su antikorozine apsauga nedegios akmens vatos užpildas durys pilnai cinkuotos, įskaitant "paslėptas" furnitūros detales standartinė spalva RAL9002 (pagal pageidavimą dažome bet kuria spalva iš RAL paletės) komplekte 4 dalių 1,25 mm storio rėmas, 2 vyriai (viršutinis su pritraukimo mechanizmu), rėmo tvirtinimo elementai, nailoninė rankena varčios svoris 34 kg/m

Italų gamintojas „Ninz“ pristato naujieną - individualaus stiliaus ir dizaino metalines duris. Ant „Ninz“ specialios paskirties durų gali būti tiesiogiai atspausdintas jūsų įmonės logotipas ar pasirinktas paveikslas iš didžiulio „Ninz“ paveikslų katalogo, galima susikurti savo duris su savo kūrybos piešiniu. Neišsiskiriančios metalinės ar priešgaisrinės durys gali tapti tikru meno šedevru ir interjero detale, taip pat ant durų galima atvaizduoti reikiamą informaciją, ženklus. „Ninz“ metalinės durys tikrai nebus nuobodžios jūsų biure ar gamybinėse patalpose, net namo durys taps išskirtinės.

 metalines durys ninz

 metalines durys ninz

Laboratoriniai tyrimai

Dekoruotos durys skaitmenine spauda, buvo testuojamos laboratorijoje, joms buvo atliekama daugybė testų, duskos purškimo bandymas, drėgmės, UVA spindulių, bei dilimo, ir tirpiklių bandymai.

  • 500 valandų buvo purškiama druska ant durų, ir šis padengimas parodė labai gerus rezultatus, nebuvo jokių gedimų.
  • 500 valandų durys buvo laikomos drėgmėje. Durys taip pat parodė gerus rezultatus, jokių gedimų.
  • 500 valandų buvo laikomos UVA spinduliuose, net ir šį testą išlaikė puikiai, durys nepakeitė spalvos.
  • Bandymas, poveikis trinčiai, net po 1000 ciklų atlaikė puikiai, dekoras išliko nepakitęs.
  • Ekspozicijos bandymas tirpikliuose: paviršinis lako sluoksnis liko nepakitęs.

Dekoruotų durų tiekimas

Dekoruotos durys bus tiekiamos su:

  • Vyriai rėmo spalvos.
  • Durų apdaila, priedai bei kainos yra aprašyti „Ninz“ kataloge.
  • Durų rėmo specifikacija bei spalva yra aprašyta „Ninz“ durų kataloge.

Logotipai bei paveikslai turėtų būti kuriami įvairiomis programomis, kompiuteriu, pasirenkant vektorinį formatą. Programa galėtų būti , Illustrator ar Freehand. Norimą paveikslą galima siūsti tiesiog elektroniniu paštu, ar įrašyti į CD laikmeną. Vaizdo formatas 36 mm arba geriau 6 x 6, perkeliamas į kompiuterį per skaitytuvo (skenerį). Siųsti bylą su CD-ROM. Geba ≥ 150 dpi, ≥ 200 MB atminties (TIF formatu). Vaizdas nusifotografuoti su analogiška fotoaparato (Reflex), išspausdinta ant DIN A4 ir perduoti į PC per scannerį. Siųsti bylą su: CD-ROM. Geba ≥ 150 dpi, ≥ 200 MB atminties (TIF formatu).

 

Perkant dekoruotas duris, jei bus pasirenkama transportuoti jas specialioje pakuotėje, mediniame rėme, papildomai apsaugota nailonu, tada „Ninz“ gamintojas prisiima pilną atsakomybę  už transportavimą.

metalines durys ninz

metalines durys ninz

metalines durys ninz

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.