Pigios vonios ir tualeto durys

Kaip jūs manote, kuom skiriasi vonios ir tualeto durys nuo kitų patalpų durų? Anksčiau jos skyrėsi nuo visų durų tik dydžiu, bet dabar į madą atėjo praktiškumas, estetika, paprastumas ,paprasta priežiūra, laikantis bendrųjų interjero, žinoma ir ilgaamžiškumo. Apžvelkime vonios ir tualeto duris, taip pat jų įrengimo charakteristikas.

vonios tualeto durys

Vonios durų medžiagos

Visi žino, kad dėl aukšto lygio drėgmės ir vonios kambariui ir tualetui, pasirinkimas, durų pasirinkimas yra daugiau specifinis, net jei jūs turite gerą ventiliaciją namuose. Atsižvelgiant į tai, rekomenduojama pasirinkti tokias vonios duris, kad nebūtų baisu dėl drėgmės ar garų, ir taip kurios išsaugo vidinį išvaizdą per visą veiklos laikotarpį. Be to, durys į vonią ir tualetą turėtų turėti gerą šilumos ir garso izoliaciją. Pagrindinės medžiagos šiuose kambariuose: laminatas, MDF, mediena.

Turbūt labiausiai tinkama medžiaga vonioje ir tualete su stiklu, nes jis nebijo aukštos temperatūros, be deformacijų ir galimos žalos, kurią sukelia vanduo. Be to, stiklinės durys - tai ekologiška ir higieniška, gerai išlaiko šilumą ir neperduoda garsą. Dėl tualetų ir vonių kambarių yra gaminami specialūs didelio stiprumo stiklai, todėl sudaužyti juos namuose, jums prireiktų daug jėgų.

Stiklinės durys turi daug paklausos, nes jos turi daug privalumų, tarp kurių ir stilingas dizainas. Pats paviršius gali būti įspausti, matinio, tonuoto arba padengtos su veidrodžiu. Jie taip pat puošia intarpų iš skirtingų medžiagų, mozaika ir gražių piešinių, todėl jiems labiausiai originalių ir patalpa vizualiai padidėja ir tampa lengvesni. Stiklo durys puikiai į titulinį interjeras, tampa apdaila. Tačiau šių išmokų turi būti sumokėta, bet todėl, kad šie produktai turi atitinkamą kainą.

Geras pasirinkimas vonios kambariui yra laminuotos durys, kuris, kaip stiklas, yra gana paprasta ir netaikomos deformacijos pagal drėgmės poveikio ir suteikti temperatūrą ir išlaiko šilumą, nepraleidžia garsus. Dėka specialios dangos, plastikas gali imituoti beveik bet kokią medžiagą, iš tikrųjų, įskaitant medienos.

Žinoma, estetikos prasme, plastikinės durys atrodo šiek tiek blogiau nei stiklo ar medinės durys, bet tai yra lengviau kompensuoti dėl to, kad jie yra nebrangūs, o tai reiškia, kad žmogus gali sau leisti nusipirkti uždribdamas vidutines pajamas. Rūpinimasis plastikinių gaminių yra paprastas - kartais jie turi būti nuvaloma drėgnu skudurėliu, o jei yra sunkesnė tarša, reikės pasinaudoti valymo priemone.

Medinės durys gali būti vadinamos klasika, nes ji yra naudojama nuo neatmenamų laikų. Taip, verta prisiminti, kad medis nemėgsta vandens ir greitai susidėvi , tačiau tai nereiškia, kad jie negali būti naudojami voniai ir tualetui. Norėdami tai padaryti, medis turi būti aukštos kokybės (dažnai naudojama buko arba ąžuolo, uosio) ir būti labai gerai išdžiovintas. Jei tokios durys bus įrengtos vonios ar tualeto kambariuose, jos dar turi būti gydomos antiseptikais ir nulakuotos.

Patarimai renkantis duris modelius

Jei norite, kad duris į vonios kambarį ir tualetą, kurios nebūtų brangios, tai turbūt pats geriausias variantas yra MDP ir MDF, padengtos laminatu viršuje. Jie toleruoja drėgmę ir yra skirtingi. Kalbant apie faneruotas duris, jas nėra rekomenduojama įrengti vonios ar tualeto, nes negali atlaikyti labai drėgno oro. Kalbant apie medines duris, jos tinka vonios kambariui, bet durys turi būti pagamintos iš labai kokybiškos medienos, o jos yra labai brangios.

Jei turite vonios greta virtuvėje ar kitame kambaryje, ir erdvėje už dviejų durų šiek tiek atidarymo, galvoti apie įdiegti stumdomas duris. Jie gali rasti šių nuotraukų internete be jokių problemų.

Taip pat nepamirškite, kad vonios ir tualeto duryse turi būti ventiliacijos anga, arba bent jau tarpas tarp varčios ir grindų.

Kaip įdiegti vonios duris?

Dažnai, vartotojai nori, kad vonios ir buto durys būtu to paties modelio. Taigi, dviejų metrų įsigyti standartinius produktus už gyvenamųjų kambarių ir vonios kambarys, nors aukštis paprastai yra tik 190 cm jai, tai yra 10 cm mažiau. Šiuo atveju, jūs galite užsisakyti duris, kurios bus patrumpintos durų fabrike, arba klauskite pardavėjo, ar įmanoma duris trumpinti rankiniu būdu.

Bet faneruotų durų nerekomenduojama pjauti papildomų colių kaip likusios fanera po kai pradeda sluoksniuoti. Dėžutės taip pat gali būti pagaminti iš spygliuočių medienos ir papildyta su MDF plokštės, ir jei jūs pradėsite juos sumažinti, ji gali pradėti trupėti.. Atsižvelgiant į tai, kad nerekomenduojama eksperimentuoti su pjūklo pjūviu.

Siekiant išvengti šių nemalonių akimirkų, patartina išsimatuoti visus dydžius, nes kartais iš durų į tualetą arba tualete dydis gali skirtis nuo kitų.

Kaip matote, viskas yra labai paprasta, bet kai reikia tai gerai daryti, ateina daug niuansų, kurių jūs nebuvote žinoję, iš pirmo žvilgsnio su atrankos ir montavimo durų į vonios kambarį ir tualetą. Renkantis ir įdiegiant reikėtų nepamiršti, kad durys turi būti patogiai atidarinėjamos. Dėl vonios ir tualeto, svarbiausia įsitikinti, kad jos būtų atidaromos į vidų, kad būtų išvengta traumų. Bet kuriuo atveju, pabandykite kreiptis dėl rūpimo klausimo kiek įmanoma iš praktikos. Kiekvienos veiklos kaina - brangus laikas. Sėkmės!