Laminuotos durys, jų paieška norint sutaupyti

Kiekviena šeima nori gyventi gražiai ir tvarkingai, todėl laikas nuo laiko tenka atnaujinti savo būstą. Tai dažnai nėra lengva pigiai padaryti, nes įsigilinti į atnaujinimo darbų subtilybes nėra laiko ir populiarios literatūros. Keletas trumpų patarimų ieškantiems pirkti vidaus duris galbūt padės lengviau išsirinkti prekę.

Tautiečiai visada vertino medines duris arba faneruotas duris, tačiau šiais laikais tai yra gana brangu, be to, mediniai profiliai mūsų sąlygomis dažnai išsikraipo. Išlaidauti tikrai nereikia, nes šiuolaikinės technologijos yra taip pažengusios, kad pasiūloje atsiradusios laminuotos durys visiškai pateisina vartotojų lūkesčius.

Laminuotoms durims gaminti naudojamas popierinis ir specialus laminatas. Rinktis patariama antrąjį. Laminuotos durys tvirtos, nepasiduoda braižymui ir deformacijoms, nesiskiria nuo natūralios faneruotės ir galimas įvairus jų spalvų pasirinkimas. Naujosios technologijos leidžia atlikti montavimą taip, kad nesimato šių durų tvirtinimo elementų, todėl vaizdas yra estetiškas.

Laminatas vertingas ir tuo, kad ilgainiui nekeičia spalvos, ko negalime pasakyti apie natūralią medieną. Durims montuoti naudojami visomis kryptimis reguliuojami varžtai, todėl atsiradus kokioms nors problemoms, jas galima lengvai pašalinti.

Laminuotos durys – geras pasirinkimas turint mažą biudžetą, neatsisakyti savo svajonės, susikuriant gražius namus. Vidaus duris renkamės ne vieniems metams, tad išties nemažai pastangų reikia įdėti, norint atrasti tinkamą variantą išleidžiant nedaug pinigų. Remontas, baldų pirkimas, montavimas, naujų langų ir durų įsigyjimas stipriai sumažina biudžetą, todėl noras nepatekti į didžiules paskolas yra pagrįstas. Tačiau, kaip pasiekti pusiausvyrą tarp kainos ir kokybės?

Norint turėti gerą sprendimą atrodo kad negali turėti gero produkto už mažą kainą, kad galėtum bent kiek sutaupyti, bet tuo pačiu turėti gerą, tvirtą, patikimą produktą, tai kaip bus su ribotomis lėšomis? Pasirodo, kad išeitis yra.

Daug gamintojų siūlo vidines laminuotas arba faneruotas duris, tiesiog įvedus į paiešką „vidinės durys“ meta begales variantų. Pastaruoju metu yra daug ekonominės klasės durų variantų, tad ir šeima su vidutinėmis pajamomis gali rinktis tarp gausybės modelių, spalvų, dizainų. Laminuotos durys - laminato padengimas yra patvarus ir tvirtas, ir dėl šių padengimų išvaizda gali nė kiek nesiskirti nuo aukščiausios klasės durų. Vidaus durys su laminato padengimu, nesiskiria nuo kitų, jų karkasas medinis, o vidus užpildytas korio užpildu (kad nesideformuotų plokštė), gali būti ir pilnavidurių, skiriasi nuo kitų durų tik padengimu. Ši danga yra apie 1 mm storio. Jų padengimas turi daug privalumų, ilgaamžiškas ir nejautrus temperatūros ir drėgmės poveikiui, didelis atsparumas ugniai. Daugiausia naudojamas laminatas „finiš“ plėvelė, ji viena iš geriausių Europos gamintojų, kuri turi visus minėtus požymius, ir neišskiria kenksmingų medžiagų. Laminuota danga yra daugybės spalvų bei tekstūrų, galima rinktis iš daugybės spalvų bei modelių, kurie gali tiksliai imituoti natūralaus medžio pjūvius. Tekstūra gali būti skirtinga - blizgi arba matinė.

Reikia pažymėti, kad laminuotos durys yra ilgaamžės, lengvai prižiūrimos, valomos su paprastais plovikliais, taipogi jos nekeičia spalvos. Laminuotos durys, jų danga yra atspari įbrėžimams, bei kitokiems mechaniniams pažeidimams. Mažus defektus, atsirandančius po ilgesnio naudojimo lengva užtaisyti. Kitas patrauklus aspektas, kad laminuotos durys turi gerą izoliaciją, bei jų komplektas gan nesudėtingai surankamas, aišku būna ir išimčių. Šios durys lengvai atidarinėjamos. Iš esmės, laminuotos durys nesiskiria nuo durų, kurios padengtos lukštu, faneruote.

Prieš padedant galutinį tašką perkant duris, būtina aplankyti keletą parduotuvių, netik didžiuosiuose prekybos centruose, bet ir pavieniuose salonuose, kainų skirtumai gali nustebinti, nebūtinai prekybos centre turi būti kaina geresnė, nei salone, prekybos salone gali pasiūlyti gerą nuolaidą, priklausančią nuo durų kiekio, bet taip pat gali suteikti gerą konsultaciją, bei garantines ir pogarantines paslaugas, suras gerus durų montuotojus, bei atsakys už jų darbą. Gerai parinktos pigios durys nebūtinai turi būti prastos durys. Tad nereikia skubėti pirkti pamačius mažą durų kainą, nes dauguma salonų kainas pateikia tik dalinai sukomplektuotas, ar vien varčios kainą, tad reikia visur skaičiuoti pilnas komplektacijas atskirai, ar apvadai iš abiejų pusių, ar tik iš vidaus, su rankenomis ar be jų, ar į komplektą įeina praplatinimai storesnėm sienom. Prieš pirkimą, išnagrinėti durų specifikacijas, sudėtis, komplektacijas, gauti daugiau patarimų iš pardavėjo, kokios naudotos medžiagos bei vidaus struktūra, išsiaiškinti, kas įeina į komplektą. Patartina išsiaiškinti, ar įmonė teikia papildomas paslaugas, pavyzdžiui, pristatymo ir durų montavimas, taip pat ar jis bus mokamas už papildomą mokestį.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.