Stiklinės durys - mitai

Kiekvienas iš mūsų visada sieks naujovių, šiandien - vienas iš naujausių "paskutinis mados šauksmas" yra vidaus durys pagamintos iš stiklo bute, name, ofise ir t.t.. Ne, ne tik medinės, laminuotos durys su stiklo intarpais, interjere stiklo durų rinkinys. Tačiau nedaugelis prisiima atsakomybę už šio durų tipo įsigijimą, o dažniausiai rūpimas klausimas ar stiklinės durys namie yra saugu. Tik antra eile žmonės galvoja apie estetinę pusę. Pabandykime atsikratyti baimių, susijusių su "neteisinga" nuomone apie vidaus duris pagamintas iš stiklo.

 stiklines durys interjeras

 

Mito apie stiklines duris išsklaidymas

Pirmasis mitas: medžiagos trapumas. Žinoma, dauguma vartotojų pamini tik tai, kad: vidinės durys pagamintos iš stiklo dažnai sudūžta, netgi jei jie tiesiog būna palieskite savo ranką ar netyčia užkliūti su kėde. Vaikai visada bėgioja aplink butą, žaidžia su kamuoliu (kardai, pistoletu) – užklius neišvengiamai duris su stiklu. Net vyresnio amžiaus žmonės, kurių regėjimas nėra labai geras, gali netyčia paspausti stiklą su kokiu nors daiktu (kėdės, taburetės, siurblys, ramentas ir pan.). Norime pažymėti, kad mūsų laikais tokia durų gamyba yra naudojamas specialus grūdintas stiklas, kuris turi aukštą termiškai ir atsparumo smūgiams. Palyginimui, įprasta stiklo sistemos pranašumas yra penkis kartus mažesnis nei grūdinto, taigi eksploatacinių savybių naujos medžiagos yra geriau. Taip pat, storesnis grūdinto stiklo lakštas (kuris gali būti 8-12 mm), o paprastųjų storis apie 5,6 mm (atitinkamai, bus sumažinti stiklo durų kainą su mažiau palankiomis techninėmis charakteristikomis). Lakšto dydis priklauso nuo storio ir norimo lygio stiprumo.

Antrasis mitas: tvirtumo nepatikimumas (mažo stiprumo pačios paramos, t.y. lapas). Šis klausimas turėtų būti susiję su tokia sąvoka kaip "netipinis tvirtinimas" - taip, jei audinys susideda vien tik iš stiklo, jungiamųjų detalių ir atitinkamą poreikį (tik pats, jei bandote naudoti paprastųjų konstrukcinių elementų – ir kyla neišvengiamų problemų ). Sutikite, kad jūs patys įsukti rankenas į stiklines duris vargu ar būtų galima teisingai (be baimės, kad ašmenys įtrūks ir pan.). Be to, jūs turite atitikti estetinės išvaizdos skaidriai varčios, kuris yra parinktas detalės stiklo durų ir konkrečią kategoriją savybių, tvirtinimo stiprumo kurių yra skirta didelėms apkrovoms.

Taigi, iš aukščiau, mes galime daryti išvadą, kad, atsižvelgiant į šiuolaikinių medžiagų savybes, vidaus durys pagamintos iš stiklo gali užimti "savo" nišą rinkoje kaip produktas ir apdailos medžiagos namuose. Ir padaryti viena iš daugelio interjero dizainas "akcentų" bet kokiame bute. Kambario durys iš stiklo puikiai pagyvins jūsų svetainę, suteiks erdvės, galite drąsiai jas naudoti.

Keletą žodžių reikia pasakyti apie kitų rūšių naudojamus stiklus - akrilinis stiklas (stiklas PMMA, organinis stiklas). Jie yra pagaminti iš termoplastinių dervų, bet jie yra permatomi (šviesos pralaidumo koeficientas: iki 93% matomos šviesos) - ir tai yra galbūt visi, kad jungia jį su įprasta. Akrilo stiklas turi tokias savybes kaip atsparumas koroziją aplinkoje (alkoholio, acetoną), terminio poveikio (kuri deformuojasi, esant temperatūrai tarp 80° C). Be to, ji yra nestabili, net ir santykinai nedidelio mechaninių pažeidimų. Tačiau gamintojai dažnai naudoja durų įdėklus pagamintus iš organinio stiklo visom vidaus durų ir pertvaros gamybai. Kodėl? Kadangi PMMA stiklas yra lengvesni nei tradicinis (jo tankis 1200 kg / m3, svoris - du kartus mažesnis nei kvarcinio stiklo) su didesniu (penkis kartus) stiprumą. Ji yra taip pat svarbi, kad plakimas nepalieka ūmų (trauminių) fragmentą. Be to, jis yra pigesnis nei vidaus durys su grūdintu stiklu ir yra lengvai perdirbamos metalo pjovimo įrankiais. Be to, akrilo stiklo lakštai gali būti suklijuoti ir supjaustyti į gabalus, kad skirtingų formų derinius, atsparus vandeniui dažų į spalvos - tai nenuostabu, kad į interjero sprendimų, o ne grūdinto stiklo yra dažnai naudojami akrilo.