Pigios vidaus durys

Dažnai naudojamas  interjere medinės durys, tiksliau, teisinga sakyti, kad vidinės durys pagamintos iš natūralaus medžio. Tačiau, tai yra gana brangus variantas, ir laminuotos durys yra naudojamos dažniau, kurios yra daug pigiau, bet turi labai padorių dekoratyvinių savybių.

Kaip matyti iš pavadinimo reiškia (laminuotas duris), šiuo atveju, sukurti priekyje (arba veido) paviršiai naudojami laminato - tai yra, gana storio laminuota plėvelė, kuri gali imituoti tai, kaip įvairūs natūralaus medžio, ir kitos medžiagos (pavyzdžiui-natūralaus akmens, marmuro, medžio ar kita). Tai labai naudinga, nes galite pasirinkti dekoratyvinę dangą, kuri geriausiai atitinka dizaino erdvėje koncepciją (atminkite, kad, kaip minėta pradžioje: dizaino elementai turi būti harmonijoje vienas su kitu) tipą.

Bet kas yra tokių durų viduje, taip sakant, kalbant apie turinį? Dažniausiai naudojamas MDF, tiesą sakant, dėl šios priežasties ir platesnio pavadinimas iš šių produktų: MDF, laminuotos durys.

Pagrindinis bruožas šių durų - kad jie nėra pagaminti iš medžio masyvo, kaip buvo daroma 18, 19 ir net 20 amžiuose. Dabar kitas laikas: apie aukštųjų technologijų ir ekonomiškai efektyvių sprendimų laikas. Iš esmės niekas nepanaikino vidaus durų iš medžio masyvo, įskaitant vertingų rūšių. Jeigu jums reikia medinių durų - prašau, jokių problemų. Tačiau dauguma vartotojų turi labai "kieta" biudžetą, kuri bus investuota į remontą, ir gražios laminuotos durys - gana logiškas sprendimas.

Laminavimas naudojant stiklą - gana brangus dalykas, todėl dauguma dekoratyvinių sprendimų naudojant laminavimo plėvelės, durys, turinčios popieriaus substratą. Čia daug kas priklauso būtent dėl įmirkymas dervos - kuri suteikia stabilumą, atsparumą drėgmei ir stabilumą silpniems mechaniniams pažeidimams bei saulės spinduliams. 

Laminuotų durų MDF - privalumas

Atvirai kalbant, beveik viskas, kas parašyta aukščiau - vienaip ar kitaip susiję su laminato vidaus durų privalumo aprašymo būdu, bet pabandykime trumpai pakartoti pagrindinius dalykus už tokių sprendimų.

Taigi ...

Laminuotos vidaus durys yra pigiau nei produktų, kurie yra pagaminti iš natūralaus medžio.

Kietas melanino dangos plėvelė, užtikrina aukštą atsparumą prie vidinės pusės, MDF durų poveikio, įbrėžimams, mechaninių pažeidimų. Be to, toks paviršius daugiau atsparus temperatūros pokyčiams ir drėgmėms, dažai neblunka pagal UV spinduliuotes.

Papildomas impregnavimas dekoratyviniams paviršiams ypatingų statinių leidžia jums sukurti produktą, kuris turi apsaugą nuo ugnies aukštos kokybės. Paprasčiau tariant - daugiau ugniai atsparios laminuotos durys, nors, žinoma, yra riba. Priežiūra  MDF laminuotų durų gana paprastas: juos galite nedvejodami nuvalykite drėgnu skudurėliu.

 Laminatas (kitaip dirbtinė fanera) imituoja įvairių rūšių medienas, įskaitant egzotišką iš natūralių medžiagų (akmens, granito, marmuro)  tekstūros stilius.

Rezultatas? Laminuotos MDF durys turi priimtinų savybių stiprumo, patvarumo, atsparumo mechaniniam poveikiui ir klimato kaitos per metus. Jie gražūs, patraukli kaina. Toks sprendimas yra skirtas tiems, kurie norėtų skoningai pasirūpinti būsto, tačiau nėra pasirengę didelių finansinių investicijų. Laminuotos vidaus duris iš MDF lengva įdiegti ir surinkti, nereiklus naudoti - lengva valyti, nereikia kruopščiai prižiūrėti. Šių savybių derinys leidžia naudoti šias duris privačiame sektoriuje ar komercinėse patalpose.

 Geras atsparumas drėgmei  įdiegiant juos į vonios kambarius, virtuvėse. 

 

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.