Stumdomos durys

Šiuolaikiniai modernūs namai – neįsivaizduojami be spintų, dušo kabinų, patalpų pertvarų su stumdomomis durimis. Stumdomos durys tapo itin mėgiamos dėl savo praktiško panaudojimo, todėl šiuolaikiniuose namuose montuojamos beveik į kiekvieną tam pritaikomą objektą. Pagrindiniai stumdomų durų pliusai yra jų ilgaamžiškumas, didelis pasirinkimas iš įvairiausių rūšių medžiagų, ganėtinai nedidelė kaina bei lengva ir paprasta konstrukcija, kas leidžia jas lengvai sumontuoti ir išmontuoti.

Šios durys gali būti gaminamos iš įprastos klijuotos medienos, medienos drožlių plokščių, stiklo, plastiko ar net veidrodinio stiklo. Stumdomų durų sistemai galima pritaikyti daugelį vidaus durų varčių. Joms pagaminti tinka bet kokia medžiaga, nes nuo stumdomų durų svorio ar atsparumo aplinkos poveikiui, nekinta jų slankiojimo savybės. Stumdomos durys gali būti pritaikytos pagal kiekvieno kliento poreikius, jos gali būti natūralios medienos, ar padengtos laminatu, gali būti išdrožinėtos rankų darbo raštais arba tiesiog nulakuotos, su rankenomis ir be rankenų, kitaip tariant gaminant stumdomas duris viskas priklauso nuo kliento fantazijos ir norų.

Stumdomos durys – tokios pat ilgaamžiškos kaip ir įprastos, nes gaminamos iš tokių pačių, nes galima naudoti ir standartines durų varčias, ar net tvirtesnių, tačiau lengvesnių medžiagų. Kuo medžiaga iš kurios durys pagamintos lengvesnė, tuo mažiau apkraunama stumdomų durų sistema, todėl durys nepriekaištingai slankios ne vienerius metus. Dėl stumdomų durų lengvumo ir veikimo principo paprastumo, jos neskleidžia jokio triukšmo, todėl jų nereikės dažnai tepti, bei jos niekur nenusės. Visgi, net jei ir šios durys pagamintos iš žymiai sunkesnių medžiagų nei įprastos, jos vis tiek tarnaus ilgiau, nes jas atidarinėjant ir uždarinėjant slankiojimo sistema apkrauna tolygiai, tuo tarpu įprastinių durų vyriai, duris darinėjant, nuolat veikiami didelės jėgos, priklausančios nuo durų masės ir jų atvėrimo kampo.

 

 stumdomos durys interjeras

 

Erdvės taupumas

Stumdomos durys tradiciškai buvo naudojama kaip užsklandos, ir jos yra tikrai puikus sprendimas mažyčiams vonios kambariams, namų biurams, ar skalbykloms, kur neužtenka vietos varstomoms durims.

Privatumas

Atviri išplanavimai ir erdvūs didieji kambariai turi savo vietą, tačiau kartais reikia šiek tiek privatumo. Naudokite slankiojančias duris padalinti pernelyg dideliems kambariams.

Puošmena

Gražiomis stumdomomis durimis galima pagyvinti nuobod interjerą jūsų namuose, su tekstūra ir spalvomis. Duris galima dažyti šviesiomis, kontrastingomis spalvomis, alternatyva sienoms. Ir pamiršti senus mitus, kad jūs negalite pakabinti meno kūrinio kaip stumdomas duris.

 

stumdomos durys interjeras

 

Ventiliacija

Stumdomos durys gali būti visiškai nesandarios, tokiu atveju vonioje ar virtuvėje nebūtina įsirengti papildomą ventiliacijos angą, užtenka pakeisti senas sandarias duris į stumdomas ir tokiu atveju Jūsų kambariuose cirkuliuosis oras, nebus uždaros erdvės drėgmei kauptis.

Erdvumas

Stiklinės stumdomos durys leis jums turėti uždaras patalpas, tuo pačiu nesumažindami erdvės. Stiklinės durys taip pat padės apšviesti tamsius koridorius.

Praktiškumas

Sumontuokite stumdomas duris rūbinėje nuo savo miegamojo dėl didesnio prieinamumo. Kadangi jūs galite pasidaryti spintą daug erdvesnę. Pridėkite veidrodinį skydelį ant durų išorės, tuomet jūs galite patogiai patikrinti savo aprangą.

Įvairovė 

Stumdomos durys yra prieinamas eklektiškas asortimentas medžiagų papildymui, betkokiai dekoravimo sferai. Įsimontuokite stumdomas duris, pagamintas iš medienos, stiklo, aliuminio, plieno, stiklo, ar net popieriaus, tradicinių japonų stiliaus Shoji ekrano. Ar įsitikinkite, kad bet koks stiklo slankiklis yra pagamintas iš grūdintos medžiagos, paženklintos skiriamaja mada, pavyzdžiui, pagal neskaidrias arba raštuotas juostas visame stikle, kad būtų išvengta nelaimės su stiklinėmis durimis.

Taigi, stumdomos durys, dėl savo ilgaamžiškumo bei sistemos paprastumo itin plačiai pritaikomos, todėl jos taip pamėgtos, kiekvieno praktiškumą vertinančio nuosavo būsto savininko.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.