Dvigubos lauko durys Klaipėdoje

Durų salonai Klaipėdoje "Durų Planeta" siūlo šiuolaikines dvigubas lauko duris.

Paskutiniu metu, yra labai madingos dvigubos lauko durys.

Jei pasirinksite mūsų gaminamas dvigubas duris, jūs gausite gražų ir didingą įspūdį.

Meistro dažytos durys dažomos naudojant ekologiškus dažus, kurie suteikia ilgaamžiškumą.

Siūlome gamintis duris iš kietmedžio, ąžuolo ir pušies medienos. Verta pagalvoti apie tai, kad medinės dažytos durys reikalauja nemažai priežiūros. Rekomenduojame padažyti medines duris 1 kartą per metus, kad durys ilgai tarnautų. Taip pat tai priklauso nuo to, kur lauko durys yra pastatytos, ar yra šešėlyje, apsaugotos durys stogu taip sumažina techninę priežiūrą.

Pagalvokite apie tai, kai jūs perkate duris – mūsų siūlomi šeši patarimai, kurie padės išsirinkti tinkamas lauko duris:

  1. Lauko durys yra svarbi namo detalė kuri pagerina namo išvaizdą. Pasirinkite duris, kad tiktų prie jūsų namo stiliaus.
  2. Apsvarstykite praktinius aspektus. Ar jūsų durys gaus daug natūralios šviesos? Norite tamsintų stiklų? Kokios spynos reikia durims? Pavyzdžiui, pridėti per didelę apkrovą ant durų arba pasirinkti saugų dvigubą užraktą ir cilindrų paketą.
  3. Ar jūs gyvenate tokioje aplinkoje, kuri yra labai triukšminga? Pasirinkite lauko duris su papildomais garso izoliacijos savybėmis.
  4. Ar jūsų lauko durys gauna daug šviesos, daug saulės, tada gali būti gera išeitis turėti apsauginį stogą, kuris sukuria pavėsį durims. Stogas saugo nuo lietaus ir vėjo.
  5. Duris svarbu rinktis atsakingai nes pasirinktas duris matysite kiekvieną dieną, turėsite jas ilgą laiką.
  6. Pasirinkite aukštesnės kokybės duris – jos nesukels rūpesčių ir garantuos saugumą.

Jei perkate duris ir norite daugiau sužinoti apie tai, kaip pasirinkti tinkamas duris į savo namus apsilankykite durų salone "Durų Planeta" arba susisiekite su mūsų darbuotojais kontaktuose nurodytais telefonais ar elektroniniu paštu, jie visada maloniai atsakys į visus jūsų klausimus.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.