Medinės lauko durys

Visada yra tikimasi, kad namai bus pakankamai jaukūs, todėl renkantis naujas namo duris gana dažnai tenka pasvarstyti, kokios pasirinkimo galimybės. Vienas geriausių pasirinkimų – tai medinės durys. Medines duris pasirenka daugelis, nes jos yra tvirtos ir ilgaamžės. Rekomenduojama atsižvelgti į medieną iš kurios jos pagamintos. Lauko medinės durys turi būti nepralaidžios šilumai ir atsparios drėgmei bei saulės spinduliams. Nuosavų namų šeimininkai turėtų daug dėmesio skirti pasirenkant tinkamas medines duris namui. Galite bereikalingai išlaidauti arba sumaniai sutaupyti. Apšildymas šaltuoju metų laiku daugeliui kainuoja nemažai. Kiekvienas nori sutaupyti, tai galite padaryti pasirinkdami ne tik pigesnį kurą, bet ir duris, kurios nepraleidžia šilumos. Jaukūs ir šilti namai patiks kiekvienam, todėl pasirinkite tai, kas geriausia.

Medinės durys gali tarnauti kelis dešimtmečius. Tokios dažniausiai yra medinės durys, pagamintos iš kokybiškos medienos. Duris galite pirkti jau pagamintas arba užsisakyti, ir visai nesvarbu, kokių matmenų durys yra reikalingos, gamintojai gali pasiūlyti daug modelių, išskirtinius sprendimus pritaikytus jums. Pasirinkto dizaino ir reikalingų matmenų durys gali būti gaminamos specialiai jums, tad galima tikėtis iš tiesų puikaus rezultato. Savo namams galite pasirinkti individualumą, to ieško daugelis. Individualios gamybos kaina tikrai nėra tokia didelė, kaip kartais yra manoma, tad kiekvienu atveju vertėtų pagalvoti apie tokią pasirinkimo galimybę.

medines lauko durys

Medinės durys, ypač lauko, turi būti ne tik sandarios, bet ir tvirtos. Saugumas yra svarbus, apsaugokite ne tik save, šeimą, bet ir turtą. Šiandieną pasitaiko daug vagysčių atvejų, nekviesti svečiai gali apsilankyti ne tik tada, kada jūsų nėra namuose, bet ir tada, kada esate. Pasirūpinkite savo saugumu laiku, nelaukite nelaimės. Medines duris jums gali pasiūlyti daugelis durų salonų. Pasirinkite kokybiškiausia produkcija. Lauko durims nerekomenduojama rinktis eglių, kadangi šis medis yra pralaidus drėgmei. Namuose gali būti ne tik drėgna, bet ir atsiras pelėsis, kuris gali pridaryti daug žalos patalpoms, baldams ir jūsų sveikatai. Medinės durys sukuria natūralią gyvenamąją aplinką ir turi geras izoliacines savybes. Jos puikiai pasiteisina tuomet, kada norima, kad namuose būtų pakankamai šilta. Iš natūralios medienos pagamintos durys gali garantuoti puikią šilumos izoliaciją, ir taip pat svarbu tai, kad jos yra pralaidžios orui – tokios medinės durys leidžia namams kvėpuoti, palaikomas puikus drėgmės balansas. Galite rinktis tiek lauko, tiek vidaus medines duris. Šios durys puikiai izoliuoja garsą, tad galite nesibaiminti dėl sklindančio triukšmo.

Medinės durys yra ekologiškos, ir tai – dar viena itin svarbi priežastis, kodėl verta rinktis būtent šias duris. Šiandien vis daugiau žmonių susimąsto apie ekologiją, ir kaip būtų galima prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Taigi, pasirinkę ilgaamžes medines duris galėsite būti užtikrinti, kad jos nėra kenksmingos aplinkai, o po kurio laiko medinės durys gali būti restauruojamos. Jos ne tik atrodo labai estetiškai, bet taip pat yra ilgaamžės, todėl tikrai ilgą laiką jums nereikės rūpintis naujų durų įsigijimu. Gana dažnai medinės durys tarnauja ne vieną dešimtmetį, todėl investuoti į šias duris tikrai verta. Durys yra gaminamos iš įvairios medienos, todėl norint, kad durys tarnautų tikrai ilgą laiką, pasirūpinkite, kad jos būtų pagamintos iš tikrai patvarios medienos. Mediena yra populiari medžiaga, tinkanti tiek vidaus tiek lauko durims. Ji yra madinga nuo jos atsiradimo pradžios iki pat šių amžių. Medžio masyvo durys dažniausiai gaminamos iš tvirtos uosio medienos, jos populiarios visame pasaulyje.

Medinių durų sąvoka labai plati – medinėmis laikomos ne tiktai medžio masyvo durys, bet ir tokios, kurios pagamintos iš medienos produktų: klijuotos medžio pjuvenų plokščių (MDF) arba klijuotos medienos plokščių (faneros). Tokių durų pagrindinė savybė yra natūralumas. Jas beveik visada galima pritaikyti bet kokio stiliaus interjere. Medinės durys visada madingos ir aktualios. Jas galima tvirtinti bet kokios medžiagos staktose. Medinės lauko durys gaminamos su aliuminiu ar plienu, kurios suteikia daugiau stabilumo ir saugumo. Vizualiai elegantiškos variacijos dviejų medžiagų, kuriose yra tik viduje mediena, kuri yra matoma, o išorinis paviršius yra pagamintas iš aliuminio. Jos gali būti pakeistos ar sujungtos su kitomis medžiagomis. Stiklo elementai gali turėti įtakos namo durų išvaizdai., durims įdomų akcentą suteikia įvairus stiklas, vitražai, medžio raižiniai. Rekomenduojamas stogelis virš lauko durų, kuris apsaugotų duris nuo tiesioginių saulės spindulių, jeigu durys bus statomos pietų pusėje.

Dažnai keisti duris, tai papildomos išlaidos, kurios nereikalingos nei vienam. Neverta įsigyti pigias trumpam laikui, verčiau pasirinkite ilgam laikotarpiui. Nepamirškite, kad kiekvienoms medinėms durims reikalinga priežiūra. Jos ne tik gražiau atrodys, bet ir tarnaus ilgiau. Rekomenduojama pasidomėti, kaip valyti duris, kokias priemones naudoti. Galite sugadinti paviršių, jei neteisingai prižiūrėsite. Informacijos galite rasti internete, tikslingiausia pasikonsultuoti su pardavėju, iš kurio įsigyjate medines ar kitokias duris. Ne visada paprasta pasirinkti tinkamiausias lauko duris. Pasikonsultuokite su specialistais, jie gali jums patarti, kad paprasčiau būtų priimti geriausius sprendimus. Mediniu duru kaina aktuali daugeliui. Kiekvienas ieško kokybiškų ir nebrangių sprendimų. Tokius galite rasti "Durų Planeta" salonuose.

Medinių lauko durų kaina priklauso nuo: dizaino, tipo, medienos rūšies, šilumos ir garso izoliacijos, užrakinimo sistemos, stiklo elementų, bei kitų detalių. Medinių lauko durų kaina, priklausomai nuo dydžio, funkcijų ir gamintojų gali būti nuo 460 iki 1000 eurų. Įmonė "Durų Planeta" turi sukaupusi ne vienerių metų patirtį, mūsų darbuotojai tikrai pasiūlys jums tinkamiausias duris. Atėjus į mūsų durų saloną galėsime jums pasiūlyti daug modelių, parodyti, papasakoti plačiau apie mūsų siūlomas medines duris, bei lauko duris su bakalito plokšte, galėsite išsirinkti jūsų pageidaujamą durų spalvą.