Laminuotos durys

Durys tai nėra viena iš daugybės namo detalių. Geros vidaus durys yra kur kas daugiau. Norint prikelti butą ar namus naujam gyvenimui, kartais geriausia pradėti nuo naujų durų įstatymo. Tačiau matant tokį durų pasirinkimą daugeliui kyla klausimas – kokios buto durys man būtų tinkamiausios?

Dažniausiai viskas priklauso nuo finansinių galimybių ir poreikių. Gerai suderinus šiuos aspektus, galima išsirinkti pačias tinkamiausias duris. Dažnai galvą sukt priverčia ne lauko, o vidaus durys, kadangi vidaus durų reikės daugiau, greičiausiai skirtingų, kadangi vienos bus miegamojo kambario durys, kitos virtuvės durys, trečios vonios durys ir panašiai. Iškart kyla klausimai dėl šviesos, garso pralaidumo, medžiagos kokybės ir deramumo prie bendro namų vaizdo. Vidaus durys gali būti: laminuotos durys, faneruotos durys, medinės durys ir t.t.

Prieš perkant duris reikėtų pagalvoti kas geriau, faneruotos ar laminuotos vidaus durys? Tikros medienos ar paprasčiausia imitacija? Vidaus durys su stiklu ar be? Žinoma visa tai priklauso nuo to kiek galite sau leisti ir nuo bendro jūsų namų interjero. Dažnai durys imituodamos medieną, būna ne ką prastesnės negu tikro medžio masyvo durys. Taip pasirinksite pigesnį, bet ne prastesnį variantą. O renkantis faneruotos ar visgi laminuotos durys yra jums tinkamesnės, taip pat gerai atsižvelgti į finansines galimybes. Faneruotos vidaus durys paprastai yra brangesnės. Tad jei jums aktuali durų kaina ir siekiate neišleisti per daug perkant naujas duris, rinkitės kokybiškas laminuotas duris. Jos ne tik atlieka darbą ne prasčiau, jos taip pat atrodo stilingai ir yra pigesnės. Laminuotos durys vertinamos dėl kainos bei plataus modelių pasirinkimo. Kokybė – kitas klausimas. Nors ir yra atsparios drėgmei, tačiau iškyla smūgių bei įrėžimų pavojus. Aišku, ir šioje prekių grupėje yra skirtingų kainų gaminių – už didesnę kainą galima tikėtis ir geresnės kokybės.

Laminuotų durų pranašumas.

Kiekvienas butas turi kambario duris, kurių paskirtis yra garso bangų ir šilumos sulaikymas. Tradiciškai durys buvo gaminamos iš medienos, tačiau dabar durų konstrukcijos yra gaminamos iš įvairiausių žaliavų, atsižvelgiant į pirkėjo norus ir finansinę padėtį. Laminuotos durys yra nebrangus sprendimas, turintis daug teigiamų savybių. Vienas iš laminuotų durų pliusų yra tai, jog jos labai atsparios temperatūros pokyčiams. Kitas šių gaminių privalumas yra tai, kad gaminys per visą savo veiklos laikotarpį nepakeis formos kurią jis įgauną gamyboje. Net temperatūros veiksniai negali pakeisti jų geometrijos.

Taip pat, reikėtų pabrėžti, kad laminuotos durys atsparios dar vienam neigiamam faktoriui – drėgmei. Vandens poveikis medinei konstrukcijai veda prie jos išsikraipymo. Laminuotos nuo šio faktoriaus nenukenčia, nes laminatas yra atsparus drėgmei. Dėl atsparumo vandeniui, šias duris galima montuoti virtuvėje, bei vonios kambaryje, kur susidaro puikios sąlygos drėgmei kauptis. Žinoma šių durų pranašumas yra ir tai, kad jų priežiūra yra labai elementari, daug daugiau priežiūros reikalauja medinės ir metalinės durys. Pliusas yra ir tai, kad spalvų pasirinkimas yra labai didelis, galima taikyti ir įvairias natūraliai atrodančius durų padengimus, imituojančius medieną.

Laminuotos durys iš ekofaneruotės

Ekologija, ekologiška, nekenkia sveikatai... Tai žodžiai, kuriuose girdime išties dažnai. Juk ekologijai skiriama nemažai dėmesio, vis labiau rūpinamasi sveikata. Atsiranda vis daugiau naujų ekologiškų produktų bei gaminių. Laminuotų durų gamintojai taip pat neatsilieka – rinkoje pasirodė ekofaneruotės laminuotos vidaus durys. Ekologiškos laminuotos durys Klaipėdoje gaminamos naudojant šiuolaikiškas vakuumines technologijas. Paprastai skydinių durų paviršius padengiamas karšto preso pagalba užklijuotu lukštu arba faneruote. Ekofaneruotės durų gamyba kiek kitokia: iš pradžių apdirbamas kiekvienas sluoksnis, vėliau jie suklijuojami. 

Taigi, pagrindiniai ekofaneruotės laminuotų durų privalumai:

- speciali gaminimo technologija jas daro ilgaamžėmis;

- ekofaneruotės laminuotas duris naudosite ne vieną dešimtmetį;

- išskirtinai primena natūralios medienos duris;

- galima pasirinkti įvairių atspalvių ir raštų duris;

- kainuoja mažiau nei medinės durys;

- aukšta gaminių kokybė;

- duris lengva prižiūrėti, jos atsparios dažnam valymui.

Naujos durys yra puiki proga visiškai pakeisti savo namų įvaizdį ir pojūtį. Geros ir priderintos vidaus durys suteiks užbaigtumo, prabangos, praktikos ir elegancijos jausmą. Tad jeigu perkate naujas duris, įvertinkite ko jūs norite labiausiai ir ar jūsų trokštamos durys derės namuose.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.