Laukinių durų pirkimo gidas

  Laukinės įėjimo durys nėra tik durys. Jos reprezentuoja Jus, Jūsų namus ir Jūsų nuotaiką, charakterį, perteikia emocijas. Į jas žmonės atkreipia daugiausia dėmesio. Tad ir rinkoje yra didelis laukinių durų pasirinkimas. Didelis yra ir medžiagų iš kurių jos pagamintos pasirinkimas - stiklo pluoštas, metalas ar medis, visos šios medžiagos turi savų minusų ir pliusų. Mažai kainuojančios metalinės durys gali prilygti medinėms ar stiklo pluošto durims, kurios kainuoja penkis kartus daugiau, minusų taip pat yra.
Taigi, kai renkatės lauko duris, peržiūrėkite informaciją internete, iš ko jos pagamintos, kur gaminamos, galite paieškoti sau patrauklų modelį. Ir nors galite nerasti konkrečių durų, peržiūrėdami įvairius modelius pasisemsite idėjų ir žinių apie durų konstrukciją ir joms naudojamas medžiagas.
  Metalinės ir stiklo pluošto durys paprastai turi daugiau izoliuojančių medžiagų nei medinės durys. Šios medžiagos paprastai turi būti sertifikuotos ir patikrintos, atitinkančios ES kokybės standartus. Turi pasižymėti apšiltinta tvirta medine stakta, aukšta šilumos varža. Durims su stiklu dedami dviejų arba trijų stiklų paketai, kad būtų apsaugotas šilumos nutekėjimas iš namo. Bet, rinkdamiesi duris, tiek šilumos kiek Jūs tikitės, galite ir nesutaupyti. Nes name šiluma laikosi ne vien durų dėka. Jos sudaro tik mažą kiekį, palyginus su visu namo plotu ir pro duris šilumos daug neišeina. Paprastai šiluma išgaruoja pro tarpus aplink duris.
  Tad, visų pirma lauko durims yra labai svarbu apšiltinta stakta, nes būtent pro tą vietą nuteka daugiausia šilumos. Tad, svarbiausia, kad apšiltinta stakta eitų kartu su durimis ir tinkama rankena, kuri tvirtinama strypais.
Daugybė testų parodė, kad nors durys ir yra labai tvirtos ir storos, jų stakta yra silpna, tad įsilaužimo atveju, verčiant duris, stakta greit išskysta ties spynos išfrezuota anga. Tad užpildytos spynos ir smogiamosios plokštės padidina durų saugumą.
Kombinuotos - bakalitinės lauko durys yra puikus ir praktiškas pasirinkimas. Jos turi gana lygų paviršių, puikiai sulaiko šilumą, yra atsparios vandeniui, dažomos įvairiomis spalvomis, nereikalauja ypatingos priežiūros, gali būti įvairių modelių ir yra ilgaamžės.
  Metalinės lauko durys yra nebrangios, sulaiko drėgmę, reikalauja mažai priežiūros, taupo šilumą. Tačiau jos nesulaiko tiek drėgmės, kiek bakalitinės ar medinės lauko durys. Jei jos nėra tinkamai nudažytos, tada matosi įbrėžimai.
Medinės lauko durys yra labai gražios ir natūralios, medžio masyvo durys puikiai sulaiko drėgmę, jas lengva prižiūrėti, o įvairius įbrėžimus galima nesunkiai panaikinti. Minusai tokių durų yra - aukšta kaina, ir jos reikalauja reguliaraus perdažymo ir atnaujinimo, kad estetinis vaizdas liktų nepakitęs.

 

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.