Koks būna laminatas ?

   Įrengiant būstą grindims skiriamas vienas pagrindinių vaidmenų. Nepatyrusiam pirkėjui labai sunku išlaikyti pusiausvyrą tarp kokybės, priimtinos kainos ir puikios išvaizdos.
  Laminatas - šiuolaikiškos , tvirtos ir praktiškos grindys, žavi daugybe spalvų, atspalvių ir įvairiausiais piešiniais. Kvalifikuotų dizainerių pastangų dėka, laminuota lenta yra užpildyta įvairiausiais atspalviais ir faktūromis. Ant dangos galima klijuoti absoliučiai bet kokį ornamentą, o ir dabartinis laminatas gali būti šiurkščiu paviršiumi. Galime rinktis iš:
  1. Medienos imitacija. Norintiems būti arčiau gamtos yra mados tendencija, kuriai šiandien yra skiriama ypatinga reikšmė. Mediena yra laikoma šilta, patogia medžiaga, kadangi tikras parketas yra gana brangus ir sunkiai prižiūrimas, medienos imitacijos laminatas yra labai populiarus. Tokios grindys praktiškai nesiskiria nuo natūralių plokščių, pagamintų iš ąžuolo, beržo ir kitų medžio rūšių. Jos atrodo stilingai ir organiškai bet kokiame interjere.
  2. Metalo blizgesys. Aukštųjų technologijų gerbėjai nori organizuoti tvarkingą, griežtą gyvenimą, kuriame tikrai yra vietos intriguojančioms detalėms. Tokiomis sąlygomis bus naudingas kilnus metalo blizgesys, ir laminatas padeda į tai sutelkti dėmesį. Blizganti, metalizuota danga tinkama kloti virtuvėje ir gyvenamajame kambaryje.
  3. Stilius po oda. Sudėtingos ir elegantiškos jaukios atmosferos gerbėjai tikrai įvertins roplių modelį. Jei sienas dekoruosite ta pačia dvasia, jūsų darbo kambarys ar svetainė įgis dar sudėtingesnį vaizdą. Žinoma ne visada galima pasikliauti nedidelėmis išlaidomis - daugumai gamintojų, išskyrus retas išimtis, " odinis " laminatas patenka į prabangos gaminių kategoriją.
  4. Akmens raštas. Natūralus akmuo yra patikimas, stabilus, tvirtas, todėl nenuostabu, kad porcelianiniai keramikos dirbiniai turi tiek daug ištikimų žinovų. Deja, šios grindys taip pat turi trūkumų - šaltos plytelės mėgėjams nepatiks vaikščiojant namuose basomis, o montuojant kyla rizika, kad jos pritrūksite. Daug lengviau ir ekonomiškiau yra įsigyti akmeniu dengtą laminatą. Panašių gaminių galima rasti "Witex", "Kronotex", "Parador" ir daugelio kitų žinomų prekės ženklų asortimente: jų produktai harmoningai derės prie virtuvės, koridoriaus ar net vonios kambario interjero.
  5. Laminatas "Haute Couture". Jei jums nepatinka standartiniai gamykliniai modeliai, yra galimybė nusipirkti dizainerio laminatą su unikalia puošyba: geografiniu piešiniu, sudėtingais ornamentais ar patraukliais spalvotais prisilietimais. Tekstūrų įvairovė dar labiau paryškins jūsų individualų skonį. Kitose linijose yra gaminiai su sudėtingais raštais, piešimo schemomis, paveikslais ir spalvotais gyvūnų antspaudais. Vaikų kambarius galima dekoruoti "Classen" ar "Kronatex" grindų danga su ryškiais linksmais piešiniais ir mėgstamų animacinių filmukų personažais. Apie skirtingus laminato paviršius pakalbėsime kitame straipsnyje.
 

 

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.