Kaip išsirinkti tinkamus lauko laiptus?

Mūsų akys pirmiausia sutinka pastatus savo estetine išvaizda. Pastato eksterjeras pastebimas ir vertinamas labiausiai. Tad svarbu, kad kiekvienas eksterjero elementas ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų naudingas, funkcionalus, ergonomiškas ir ilgai tarnautų. Ne išimtis yra ir lauko laiptai. Jei vidaus laiptams yra keliami vienokie reikalavimai (patogumas, saugumas, estetika), tai kalbant apie lauko laiptus reikalavimai skiriasi. Tad kokie gi turi būti tie lauko laiptai ?

      Visų pirma ant laiptų turi nesikaupti vanduo ir kad būtų galima lengvai nuvalyti sniegą. Gyvename tokiame klimate, kur didžiąją dalį rudens mus lydi lietus bei drėgmė, o atėjus žiemai ir netrūksta sniego. Sniegas ir lietus, šaltis sukelia įvairių problemų, didėja traumų tikimybė. Einant lygiu ir šlapiu ar snieguotu paviršiumi yra didelė tikimybė pargriūti ir susižeisti. O kai lipame laiptais ši tikimybė tik dar labiau padidėja. Tad labai svarbu, kad ant laiptų nesikauptų vanduo ir sniegas. Tad tokiu atveju puikiai tiks metalinės lauko pakopos, ant kurių nesikaupia vanduo, o sniegą galima pašalinti lengvai ir greitai.
      Mediena labai greitai yra paveikiama įvairių aplinkos veiksnių - lietaus, šalčio, vėjo, karščio ir plika akimi aplinkoje esančiais nešvarumais. O pasirinkus laiptus iš metalinių pakopų, visi šie veiksniai neturės laiptams jokios įtakos.
        Tokie laiptai nereikalauja daug priežiūros, atnaujinimo darbų ir didelių investicijų. Tad pasirinkus metalines pakopas , jų nereikės atnaujinti. Sutaupysite laiko ir pinigų, kuriuos galėsite leisti maloniems dalykams.
       Metalinės lauko pakopos ne tik ilgaamžės ir patvarios, jos turi dar vieną patrauklią savybę - tokie laiptai neskleidžia jokių nemalonių garsų, tokių kaip girgždėjimas. Tokiu atveju nebus sutrikdyta ramybė nei pastato viduje nei išorėje.
        Tad darome išvadą , kad lauko laiptai turi būti tokie, kad užtikrintų saugumą, būtų patvarūs ir nereikalautų daug priežiūros ir investicijų. Metaliniai laiptai dažniausiai būna pagaminti iš aukštos kokybės metalo bei padengti cinku. Toks gaminys ne tik atrodys patraukliai, bet ir užtikrins patogumą, atlaiko didelius svorius, neskleidžia girgždesio, nekaupia vandens, o sniegas yra lengvai pašalinamas.

Reikia pamatavimo?
I
rašykite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

*Darbus atliekame tik vakarų Lietuvoje.