Medis suteikia namams jaukumo. Nesvarbu, koks interjero stilius vyrauja jūsų namuose, medis visada jį papildys ir pagyvins. Originaliai ir efektingai atrodo medžio derinys su tokiomis medžiagomis kaip stiklas, metalas. Jei sienų danga yra šviesi, neutrali, pastelinė, natūralaus medžio intarpas suteiks jai netikėtą efektą, ir ji neatrodys nuobodžiai.

Jei jau pasiryžote į savo namus „atgabenti" šiek tiek gamtos, jums tiks neapdirbtos medinės lentos, padengtos bespalviu laku. Jos gali būti horizontaliai arba vertikaliai pritvirtintos prie sienos kurioje nors kambario vietoje, paliekant kelių centimetrų tarpus. Ten pat galite sudėti savo mėgstamus augalus ir įsirengti namuose mini oranžeriją, tačiau toks „fonas" puikiai tiks ir televizoriui ar kitiems daiktams.

Medžio kamieną galima supjaustyti nedideliais „griežinėliais" ir pritvirtinti nedideliais atstumais vienas prie kito. Taip galima dekoruoti visą sieną, ar sudėlioti iš medžio gabaliukų tik eilę per sienos vidurį, statųjį trikampį palei durų staktą ar kaip tik leidžia fantazija. Medis gali būti natūralaus atspalvio arba kaip tik atvirkščiai - panaudojant spalvų žaismą, tamsesnis, šviesesnis ar kontrastuojantis su temine kambario