Sraigtiniai laiptai

Daugelis žmonių mano, jog laiptai, tai tiesiog konstrukcija skirta persikelti iš vieno aukšto į kitą. Neabejotinai tai ir yra pagrindinė laiptų funkciją, tačiau jie taip pat gali būti puiki interjero detalė, kuri kardinaliai pakeistų Jūsų pastato išvaizdą. Sraigtiniai laiptai, tai vienas iš būdų kaip Jūs galite pakeisti nuobodų plotą namuose į vienąryškiausių ir įdomiausių.

Privalumai:

Norint patogiai ir nevaržomai gyventi erdvė yra vienas svarbiausių aspektų, ypač jei namas nėra didelis. Paprastai laiptai reikalauja nemažai vietos, todėl jie gali labai sumažinti pastato efektyvumą. Sraigtiniai laiptai užima idealią statinio vietą, kuri neblokuos Jūsų veiklos erdvės ir nereikalaus pratęsimo.

Sraigtiniai laiptai taip pat pasižymi dėl savo prieinamumo. Paprastai laiptai turi būti pastatyti tam tikrose vietose, pagal tam tikrus struktūrinius reikalavimus, bet tokio tipo laiptai gali būti statomi bet kuriame namo kampe.

Be patogumo ir efektyvumo sraigtiniai laiptai yra vizualiai labai patrauklūs. Dėl savo unikalios vyniojimo struktūros jie suteikia interjerui šiuolaikiškumo ir sugriauna nusistovėjusią tiesių laiptų monotoniją, kuri paprastai sukelia diskomfortą šeimos nariams.

Sraigtiniai laiptai gaminami iš bet kokios medžiagos. Mediena yra geras pasirinkimas statant laiptus namo viduje. Lengva prižiūrėti ir natūraliai atrodo. Kita vertus plienas yra geriausia medžiaga ketinant įrengti laiptus lauke. Šis metalas yra ilgalaikis, atsparus korozijai ir nereikalauja rimtos priežiūros.

Betoniniai laiptai

Reikia tik kad atitiktų poreikius. Vieni iš universaliausių ir patvariausių yra betoniniai laiptai. Nesunku atspėti kodėl. Jie labai patvarūs ir ilgalaikiai. Tačiau ne visada jie būna geros kokybės – tai labai priklauso nuo pagaminimo. Jei yra gamyklinis brokas – įtrūkimas, netkslus sujungimas ir panašiai – laiptai gali įskilti ir tapti pavojingi naudojimui.

Privalumai:

Vienas pagrindinių privalumų yra išvaizda. Betoniniai laiptai atrodo labai prabangiai ir gražiai. Jie tikrai puošia bet kokius namus, nes suteikia prabangos ir tvarkingo griežtumo įspūdį.

Tokie laiptai yra ilgaamžiai ir labai patvarūs. Logiška, nes jie juk gaminami iš betono. Jei jums bus pastatyti tokie laiptai, galite nesibaiminti dėl to, kad juos greitai reikės keisti ar remontuoti. Jei jie kruopščiai pagaminti, jums neteks rūpintis.

Taip pat jų privalumas, kad ir statybų metu turite laiptus, nereikia laipioti kopėčiomis, nes pavyzdžiui, mediniai laiptai statomi tik tada, kai padaroma apdaila.

Trūkumai:

Šiuos laiptus reikia planuoti dar darant namo projektą, nes juos statant jau pabaigtame įrengti name gali kilti nepatogumų.

Daugelį gąsdina laiptų kaina, nes jie yra pakankamai brangūs (su visa apdaila), tad dėl to daugeliui žmonių jie ir nepatinka.

Jų pastatymas ilgiau užtrunka, nes reikia ir laukti, kol betonas sustingsta ir kol pabaigiama visa apdaila.

Metaliniai laiptai

Moderniuose namuose, vis labiau yra pastebima metalo įrengimo ar dizaino detalių, kurios pagamintos iš metalo konstrukcijų. Metalas toks populiarus dėl savo ilgaamžiškumo bei patvarumo, kuris yra būtinas šiais laikais. Viena iš populiariausių metalinių interjero detalių yra metaliniai laiptai. Jie yra būtini dviaukščiame name, be to, jie gali ir papuošti jūsų būstą. Jei susidomėjote, kodėl turėtumėte rinktis metalinius laiptus, šiame straipsnyje rasite naudingos informacijos, kuri padės apsispręsti renkantis laiptus, kurie atitiktų jūsų pageidavimus.

Patvarumas ir ilgaamžiškumas.

Pirmiausia, būtina žinoti, kad metaliniai laiptai skiriasi nuo visų kitų medžiagų savo patvarumu ir ilgaamžiškumu. Įsigiję metalinius laiptus, juos turėsite visą savo gyvenimą, kadangi kaip akmuo jie neišsigaubia ir nenutrupa, kaip medis nesulinksta ir nepakeičia spalvos.

Stilinga.

Įsigiję metalinius laiptus, jūs galėsite prie jų priderinti bet kokios medžiagos ar audinio kitas namų interjero detales, nes metalas yra išskirtinai visapusiška medžiaga, tinkanti prie bet kokių kitų medžiagų. Neretai, laiptai yra gaminami su turėklais, kurie ir būna kitokios medžiagos nei metalas, pavyzdžiui – stiklas ar mediena, kartais plastmasinės detalės, sukurti specialiai, kad įgyvendinti kliento užsakytą dizainą.

Kompaktiški.

Dar viena svarbi detalė yra ta, kad metaliniai laiptai, tinkamai suprojektuoti, užima mažai vietos, atrodo, tarsi jie kabėtų ore. Taip yra todėl, kad pati medžiaga yra patvari, todėl tereikia dviejų atraminių taškų iš abiejų šonų, kad metaliniai laiptai galėtų jums tarnauti. Jei pastebėjote, kad jums yra siūloma įrengti laiptus su sijomis per laiptų vidurį, neapsigaukite. Tai yra blogai projektuojamų laiptų ženklas, dėl kurio jums gali iškilti problemų – laiptai gali lūžti ar išsibalansuoti. Tad rinkdamiesi metalinius laiptus, visuomet žinokite, kad jiems tereikia dviejų atraminių taškų.

Grįžti į pradžią Laiptai

Laiptų pasirinkimas

Laiptai name yra vieni iš reikalingiausių dalykų. Jie sujungia tarpusavyje jūsų namo aukštus. Be to, laiptai – tai gražus interjero papuošimas, į kuri svečiai visada atkreipia dėmesį. Laiptų pasirinkimas – tai nelengvas procesas, nes nuo jo priklauso jūsų namo komfortas bei vidinio interjero grožis. Pateikiame patarimus, kaip išsirinkti laiptus.

Patarimai, kaip išsirinkti laiptus (laiptų pasirinkimas):

Visų pirma, nuspręskite, kokios konstrukcijos laiptus jūs norėtumėte įrengti savo namuose. Pačiais patogiausiais ir saugiausiais laiptais laikomi tiesūs laiptai. Sraigtiniai laiptai yra labai gražūs ir užima nedidelį jūsų namų plotą, tačiau nėra labai patogūs lipant, todėl nesirinkite šių laiptų, jeigu jūsų namuose gyvena maži vaikai bei seni žmonės.

Atkreipkite dėmesį į laiptų pakopas. Visų pirma, jos turi būti neslidžios. Taip pat jos turi būti vertikalios, be jokių palenkimų. Pakopų plotis turi būti ne mažesnis nei80 cm.

Teisingai parinkite turėklus. Reikia, kad laikytis už turėklų būtų patogu ir pačiam žemiausiam šeimos nariui, ir pačiam aukščiausiam. Įsitikinkite, kad turėklai yra įmontuoti tvirtai ir patikimai, o laiptų ilgis sutampa su aukšto aukščiu.

Laiptų pasvirimo kampas turi būti ne didesnis nei 45 laipsniai. Optimaliausias variantas – 35-40 laipsniai.

Pasirinkite, iš kokios medžiagos bus pagaminti jūsų laiptai. Tvirčiausiais laiptais laikomi laiptai iš nerūdijančio plieno, kurie tarnauja 40-50 metų. Jeigu jūs norite įrengti medinius laiptus, tai geriausia įrengti laiptus, pagamintus iš riešuto medžio, uosio, ąžuolo, klevo. Jeigu jūs planuojate įmontuoti akmeninius laiptus, tai pasirinkite laiptus iš granito arba kvarcito.

Medinių laiptų kaina

Mediniai laiptai labai dailiai ir jaukiai atrodo šiltuose namuose. Visada tik ir traukia jais laipioti, todėl nenuostabu, kad medinių laiptų kaina sudomino ir jus. Kiekvienuose namuose yra kažkoks neįprastas originalus akcentas, tai kodėl juo negalėtų būti paprasčiausi mediniai laiptai? Medinių laiptų kaina iš tikrųjų nėra tokia didelė, kaip gali pasirodyti, aišku viskas priklauso nuo daugelio priežasčių: medienos, apdailos, dydžio ir kt.

Internetinėje svetainėje laiptųmeistras.lt galima rasti daug įvairiausių modelių ir tipų laiptų:

vidaus laiptai, palėpės laiptai, sraigtiniai laiptai, palėpės priešsraigtiniai laiptai, lauko laiptai. Pasirinkimas didelis, čia pat galite pavartyti ir katalogą. Kainos svyruoja nuo 1999Lt iki 9500Lt. Verta pagalvoti!

Internetinėje svetainėje laiptukas.eu galima įsigyti atskiras laiptų dalis.

Galite pasirinkti laiptus su centrine arba dviguba laiptasija. Karkaso kaina su montavimo darbais nuo 3000Lt. Ant šių konstrukcijų dedamos uosinės pakopos. Vieno kvadratinio metro kaina 350Lt. Štai turėklų gamybai naudojamaa įvairi medžiaga, tad kainos yra nuo 350Lt už bėginį metrą.

Svetainėje am-laiptai.lt taip pat galima rasti puikių laiptų, kurių kaina priklauso nuo medienos.

Pigiausi standartiniai laptai gaminami iš uosio ir kainuoja apie 5000Lt. Jei gaminama iš ažuolo medienos, laiptai brangsta 30-40 pocentų, jei iš raudonmedžio ar riešutmedžio – 50-70 procentų. Nerūdijančio plieno detalių kaina nuo 500Lt iki 3000Lt.Papildomos apsauginės sienelės metro kaina 300-700Lt. Jei norite laiptų su drožimo elementais, tai papildomai kainuos 200-1000Lt.

,,Laiptija“ gamina tikrai puikius laiptus, tad verta pagalvoti ir apie šią įmonę.

Laiptų be porankių kaina 5500Lt. Priklausomai nuo medienos, laiptų kaina didėj analogiškai kaip ir am-laiptai.lt svetainės siūlomieji. Tad medinių laiptų kaina visur skirtinga, bet taip pat skirtingi ir žmonių poreikiai, tad rinkitės tai, kas jums tinka ir patinka!

Pamirškite vargus, kai norėdami palyginti laiptų kainas skambinate keletui laiptų įmonių. Užpildykite vieną trumpą formą mūsų puslapyje ir daugiau nebesirūpinkite niekuo – netrukus su jumis susieks mūsų kruopščiai atrinkti laiptų gamintojai jūsų mieste.

Grįžti į pradžią Medinių laiptų kaina

Lauko laiptai

Galėtume nesunkiai pastebėti tendenciją, jog kuo toliau, tuo mažiau dėmesio žmonės pradeda skirti lauko laiptams ir jų statybai. Nors atrodytų, jog lauko laiptai yra nereikšmingas ir visai nesudėtingas statinys, tačiau vis dėlto yra atvirkščiai. Juk šalia subtilios architektūros pastato negalime statyti paprasčiausių betoninių luitų – visų pirma, tai juk nekaip atrodo.

Lauko laiptai gali būti pagrindiniai įėjimo į namą laiptai ar evakuaciniai. Metaliniai lauko laiptai tinka ir prie moderniosios ir prie senosios architektūros. Svarbiausias lauko laiptų kriterijus – jų saugumas. Jų konstrukcija galėtų būti iš juodo metalo, nerūdijančio plieno, aliuminio, cinkuoto metalo. Laiptų pakopos neturi būti slidžios. Geriausia, kai laiptų pakopos yra iš grotelių. Tuomet ant jų nesilaiko nešvarumai, sniegas, nesikaupia vanduo ir jos nebijo atmosferos poveikių. Turėklą galima rinktis iš juodo metalo, stiklo, nerūdijančio plieno, kalvių darbo. Porankį patartina gaminti ne medini dėl mūsų klimato sąlygų.

Galėtume nesunkiai pastebėti tendenciją, jog kuo toliau, tuo mažiau dėmesio žmonės pradeda skirti lauko laiptams ir jų statybai. Nors atrodytų, jog lauko laiptai yra nereikšmingas ir visai nesudėtingas statinys, tačiau vis dėlto yra atvirkščiai. Juk šalia subtilios architektūros pastato negalime statyti paprasčiausių betoninių luitų – visų pirma, tai juk nekaip atrodo.

Naujų technologijų dėka atsirado daugybė įvairių atmosferos poveikiui atsparių fasado tinkų bei medienos impregnatorių, to pasekmė – daugybė žmonių apskritai pradėjo atsisakyti lauko laiptų. Tačiau daugumai pastatų su tradicinių paaukštintu cokoliu jų reikia. Taip yra dėl to, jog daugybę metų tiek saugumo sumetimais, tiek siekiant išvengti kritulių poveikio cokolis buvo pakeliamas pagal Lietuvoje galiojančias normas, t.y.- nes mažiau kaip 45 cm nuo žemės tam,kad lietus netaškytų, o sniegas neardytų fasado.

Itin svarbus yra laiptų saugumo niuansas. Žinotina, jog jeigu lauko laiptai susideda iš penkių ar daugiau pakopų, būtini yra turėklai. Saugiausiu lauko laiptų pakopų aukštis yra apie 13 cm, o plotis- 30 cm. Žinoma, laiptų saugumas priklauso ir nuo to, kokią dangą jiems pasirenkame: pavojinga rinktis slidžias akmens masės plyteles ar poliruotą akmenį – tokiu atveju žiemą laiptai turės būti nuolatos barstomi smėliu ir druska. Lauko laiptams geriausia rinktis šiurkštaus paviršiaus akmens masės plyteles, degintą granitą, lauko klinkerio plyteles ir kitas panašias medžiagas.

Tam, kad išvengtumėme į patalpas iš lauko besinešančio purvo, patartina laiptų aikštelėje įrengti metalines groteles, skirtas valytis kojoms. Pačia laiptų aikštelę protingiausia būtų apsaugoti nuo kritulių bent metro pločio stogeliu.

Taigi, laiptai, kaip jau minėta yra vienas svarbiausių pastato atributų. Žinoma, galima išvengti statyti lauko laiptus, pasinaudojant įvairiomis šiuolaikinėmis techninėmis galimybėmis, tačiau laiptai namą puošią ir suteikia jam savitą stilių. Todėl, jeigu pasirinkome įrengti lauko laiptus, turėtume skirti jiems daugiau dėmesio- nes ne tik jų išvaizda, tačiau ypač saugumas yra vieni svarbiausių aspektų, į kuriuos turėtų būti atsižvelgta.

Sukti laiptai

Namų interjeras yra labai svarbus norint sukurti jaukią ir malonią aplinką, kurioje būtų malonu kasdien sugrįžti ir nuolat būti. Yra daug detalių, kurios padeda visa tai sukurti, tačiau jei jūsų būstas yra dviejų aukštų, tuomet daugiausia dėmesio galite skirti laiptams, kurie padės patekti į kitą namų aukštą. Šiuo metu populiaru įsirengti suktus laiptus. Nors tokio tipo laiptai nėra pigūs, tačiau jie atrodo labai stilingai ir suteikia modernumo jūsų namams. Jei dvejojate ar verti dėmesio sukti laiptai, šis straipsnis padės apsispręsti.

Taupoma erdvė.

Įsirengus suktus laiptus bus sutaupyta daug erdvės, nes jų plotas bus mažesnis nei kitokio tipo laiptų. Be to, jie nebus statūs ar labai aukšti.

Išskirtinis dizainas.

Sukti laiptai yra išskirtinio dizaino, jie gali būti užsukti 360 laipsnių ar mažiau, tad jie atrodys įspūdingai. Be to, tokie laiptai vizualiai atrodo lengvesni ir mažesni, dėl to jie tokie jaukūs ir malonūs namų aplinkoje.

Individualumas.

Visi sukti laiptai yra gaminami pagal kliento užsakymus, todėl tik jūs vienas turėsite tokius laiptus.

Statymas.

Sukti laiptai turi ir minusų. Juos yra sunku statyti pačiam klientui, jei jis nėra patyręs tokiose statybose. Šis laiptų tipas reikalauja gerų projektuotojo bei meistro įgūdžių.

Svarbu, sukti laiptai:

Jei norite namuose turėti įspūdingai atrodančius suktus laiptus, teks investuoti nemažą sumą pinigų,daug laiko ir energijos, tačiau tai atsipirks su kaupu dėl sutaupytos erdvės, o ir namai taps gražesni.

Laiptų atnaujinimas

Laiptai kiekvienuose namuose skiriasi aukščiu, pločiu ir užimama erdve, tad gali būti pačių įvairiausių formų, kurios priklauso nuo namų šeimininkų skonio, vietos namuose ir biudžeto galimybių. Seni laiptai neatrodo gražiai? Laiptų atnaujinimas yra puiki išeitis

Spiraliniai laiptai daro didesnį įspūdį, tačiau yra brangesni, jais sunkiau lipti, tuo labiau -užnešti sunkesnius daiktus. Paprasti tiesūs laiptai gana lengvai sumontuojami, bet užima daug vietos (nebent pakopos yra labai stačios). Geriausia išeitis yra šių formų kombinacija: tiesūs laiptai, užsibaigiantys laiptų aikštele, nuo kurios pasisuka 180 ar 90 laipsnių kampu.

Kaip padailinti senus laiptus?

Jei jūsų namuose laiptai yra seni ir nusidėvėję, juos atnaujinti galima nušlifuojant ir padengiant poliuteranu. Prieš tai gali reikėti juos padengti apsauginės medžiagos sluoksniu ir nudažyti (pagal dabartinę laiptų spalvą). Prisiminkite, kad kuo blizgesniu dažų paviršiumi laiptus padengsite, tuo atsparesnis jis bus. Atidžiai laikykites visų instrukcijų, laiptų paviršių po šlifavimo kruopščiai nuriebalinkite tirpikliu, pašalinkite visas dulkeles. Taip pat prieš dengdami laiptus poliuretanu, išjunkite kondicionierius ir kt. ventiliuojančius prietaisus, kad ore būtų mažiau dulkių. Užtepę vieną poliuretano sluoksnį, leiskite jam iki galo išdžiūti ir tik tuomet tepkite kitą.

Girgždančių laiptų remontas

Yra du būdai girgždantiems laiptams suremontuoti: taisant iš viršutinės arba apatinės laiptų pusės. Pastarajam teikiama pirmenybė, kadangi remonto nesimatys.

Jei tik galima patekti po laiptais, galite pakopas sutvirtinti medžio pleištais, pakalomis ar blokeliais (nepamirškite akis apsaugoti nuo dulkių specialiais akiniais).

Pakalas priklijuokite ir priveržkite varžtais po pakopa ir prie vertikalios laiptų dalies. Būkite atidūs, kad varžtai neišlįstų į kitą laiptelio pusę.

Jei po laiptais patekti yra neįmanoma, remontuoti teks iš viršutinės pusės. Kad medis neskilinėtų, išgręžkite angeles vinims ir varžtams iš anksto. Juos kaldami įstrižai, sutvirtinkite laiptelius. Vėliau vinių ir varžtų galvutes užglaistykite.

Lygiai taip tap taisomi ir klibantys turėklai – jie sutvirtinami medžio pleištais ir varžtais (čia taip pat nepamirškite iš anksto išgręžti angelių, o vėliau vinių galvučių užglaistyti).

Laiptai girgžda dėl tos pat priežasties, kaip ir grindys– kadangi tarpusavyje liečiasi dvi medinės dalys. Tam pataisyti nereikia jokių specialių įrankių, tik šiek tiek kantrybės.

Iš pradžių reikės surasti, kurios laiptų vietos girgžda – lėtai pavaikščiokite kievienu laipteliu. Jeigu apatinė laiptų dalis nėra uždengta, remontuoti galėsite ten.

Laiptelių ir popakopių sandūra

Atsilaisvinusias sandūras pataisyti galima į plyšelius peiliu įterpus klijų, taisant iš apatinės laiptų pusės, sutvirtinti pakopą galima trikampio formos kaladėle.

Taisant iš priekinės pusės, išgręžkite bent tris angas varžtams toje vietoje, kur pakopa liečiasi su prieš tai esančio laiptelio vertikalia dalimi ir jas sutvirtinkite.

Klibančios sijos

Kartais laipteliai ar popakopės susitraukia ir sijos ima klibėti.

Pažvelgus iš apatinės laiptų pusės, bus matyti, kurios pakalos yra atsipalaidavę. Nuimkite jas, nuvalykite senus klijus (būtinai dėvėkite apsauginius akinius).

Tas sijos vietas, prie kurių tvirtinsite naujas pakalas, sutepkite klijais, tuomet įstatykite naujas kaladėles ir jas prikalkite.

Dirbant iš priekinės laiptų pusės, klibančios vietos tvirtinamos varžtais (angos jiems išgręžiamos grąžtu). Varžtai įsukami įstrižai, galvutės paslepiamos po glaistu.

Kaip pataisyti nutrupėjusius laiptų kampus

Betoninių laiptų kampai yra pažeidžiamiausia jų vieta, kuri laikui bėgant neišvengiamai skilinėja ir trupa. Pro menkiausią įskilimą patenka vanduo bei druska ir pažeidžia laiptus, betonas ima trupėti. Tačiau tokius laiptus pataisyti nėra itin sudėtinga.

Prireiks šių įrankių ir medžiagų:

Betono

Medinės mentelės

Darbinių pirštinių

Mažo kūjelio

Plytų ar medinių pliauskų prislėgti lentoms.

Polietileninės plėvelės

Betono maišytuvo

Apsauginių akinių

Kirstuko

Medinių lentų laiptų formai palaikyti

Nutrupėjusių kraštų remontas

Naudodamiesi kirstuku ir kūjeliu pašalinkite visą trupantį ir silpnai besilaikantį betoną nuo laiptų.

Pasiruoškite medines lentas laipteliui suformuoti. Jos turėtų būti šiek tiek ilgesnės už pakopą.

Lentą padenkite alyva (kad prie jos nepriliptų betonas) ir ja uždenkite laiptelį.

Ant abiejų lentos galų uždėkite po plytą arba, jei taisote šoninę dalį, į žemę įkalkite kuolelį ir lentas pritvirtinkite prie jo.

Padenkite laipto vietą, kurią tinkuosite, rišančiąja medžiaga.

Kol ji džiūsta, pasiruoškite tinkamos konsistencijos betono mišinį.

Medine mentele užkrėskite betono ir jį išlyginkite.

Po pusvalandžio laiptelio paviršių šiek tiek pašiurkštinkite, naudodamiesi šluota ar senu sukietėjusiu teptuku, kad laiptai nebūtų slidūs.

Užtinkuotą vietą pridenkite plėvele ir palikite kelioms dienos. Vieną kartą per dieną apipurkškite betoną vandeniu ir vėl pridenkite plėvele, – taip betonas džius palengva. Jei jis džiūtų per greitai, imtų skilinėti.

Po savaitės nuimkite formuojančias lenteles ir plytas ir galėsite džiaugtis atnaujintais laipteliais.

Naudingi patarimai

Kraštus nuo aptrupėjimo apsaugosite kartą per metus laiptelius užglaistydami. Geriausias metų laikas tam yra ruduo, kadangi žiemą laiptus neišvengiamai veiks sniegas, ledas, vanduo, druskos.

Nuo žiemą susikaupusių druskų laiptus nuvalykite sodos fosfato ir vandens mišiniu.

Skaldydami aptrupėjusius betono kraštelius, visuomet dėvėkite apsauginius akinius.

Na tai tiek apie tai koks gali būti laiptų atnaujinimas. Tikimės šio straipsnio dėka supratote, kad laiptų atnaujinimas yra gana praktiškas dalykas, be to ir naudingas.

Laiptų turėklų detalės

Neatsiejama visų namų, kuriuose yra daugiau nei vienas aukštas, dalis yra laiptai. O kokie gi laiptai be turėklų? Jei prie laiptų esantys turėklai yra netvirti arba jų visai nėra, laiptai tikrai nebus saugūs, tad visos laiptų turėklų detalės turi būti tinkamai parinktos. Turbūt visi norime, kad mes, mūsų vaikai, artimieji, draugai bei kiti žmonės, besilankantys mūsų namuose, liptų tokiais laiptais, kurie nekeltų pavojaus saugumui.

Šiais laikais įrengti laiptus yra gana nesunku, kadangi naujos technologijos bei lengvas susisiekimas leidžia priimti geriausius sprendimus ir išsirinkti tai, kas priimtiniausia. Pačių laiptų ir laiptų turėklų detalės gaminamos įvairiose šalyse, o iš jų jos keliauja į Lietuvą. Netgi pačioje Lietuvoje yra gamintojų, tad tikrai yra iš ko pasirinkti.

Vien internete, bet kurioje paieškos sistemoje galite rasti keliolika ar net kelias dešimtis įmonių, kuriose tiekiamos laiptų turėklų detalės. Tiems, kurie turi nemažai patirties laiptų montavime, įmonės siūlo laiptų ir laiptų turėklų detalių rinkinius už prieinamą kainą. Tokie rinkiniai sudaromi pateikus užsakymą ir nurodžius kuo tikslesnius išmatavimus.

Turėklai gali būti visai paprasti arba sudėtingos konstrukcijos. Nuo to priklauso kokios bus laiptų turėklų detalės, tačiau tai nedaro įtakos montavimo paprastumui. Dauguma įmonių prie turėklų detalių rinkinių, taip pat kaip ir prie laiptų detalių, prideda aiškias instrukcijas kaip viską montuoti, tačiau sumontavimo kokybė vistiek didžiąja dalimi priklausys nuo to, kokį specialistą pasirinksite.

Laiptų turėklų detalės

Keli laiptų pasiūlymai užpildžius tik vieną trumpą formą

Pamirškite vargus, kai norėdami palyginti laiptų kainas skambinate keletui laiptų įmonių. Užpildykite vieną trumpą formą mūsų puslapyje ir daugiau nebesirūpinkite niekuo – netrukus su jumis susieks mūsų kruopščiai atrinkti laiptų gamintojai jūsų mieste.

Rasti laiptus, kurie atitinka Jūsų poreikius ir kišenę, nesunku. Tiesiog įveskite savo pagrindinę informaciją šiame puslapyje ir su jumis susisieks vietiniai laiptų specialistai, kurie atsakys į jums rūpimus klausimus ir pristatys jums išsirinktus laiptus. Gauk nemokamus pasiūlymus iš įvairių laiptų gamintojų jau šiandien!