Durų Planeta JUMS pataria

 

Beveik kiekvienas susiduriame su ta pačia problema namuose, tačiau ją įvardijam vis kitaip, pavyzdžiui: "prieangyje yra per mažai vietos", "nėra pakankamai natūralios šviesos", "mums reikia papildomo vonios kambario.", „Neturiu kur susidėti daiktų“ ir t.t.... Šis sąrašas gali tęstis iki begalės, bet yra vienas sakinys, kurio retai išgirsi sakomo: ". Aš turiu daug vietos ir erdvės daiktų saugojimui" ... O problema ta pati – nemokam išnaudoti turimos erdvės. Atrodo, kad nesvarbu, kaip dažnai mes tvarkomės ir mąstom kur sudėlioti naudojamus daiktus, saugojimas yra pastovus klausimas.

Jei Jūsų namuose yra laiptai, ir po jais yra laikoma tuščia erdvė. Šią erdvę galite išnaudoti savo reikmėms. Kaip galime išnaudoti ją, tiesiog pasikliaukite savo idėjomis, bet turiu pripažinti, jog iš kūrybos gimsta neįtikėtina idėja. Ir paskutinis dalykas, reikia tinkamai išnaudoti plotą, kurį dažnai pastebime, bet yra pasibaisėtinas kampas. Tam turime keletą pavyzdžių:

 

 

Laiptų pertvarkymas į stumdomus stalčius, užstatyto kampo visiškas išvengimas, čia vyrauja estetika. 

Deja, ne visi mūsų daiktai gali būti sulankstyti iki ir tvarkingumo, reikia juos paslėpti. Dėl didesnių, didelių gabaritų daiktų, paslėpimo saugojimo vieta -  laiptų grindys, yra puikus sprendimas.

 

Net aistringas skaitytojas gali atrasti kamputį savo inventoriams, kadangi kaip žinome knygos iš kolekcijos užima daug vietos. Idėja Jums, laiptai – biblioteka.