DURŲ PLANETA - laiptai

 

Jei statyti naujus laiptus savo namuose, kodėl gi ne pasirinkus plieno laiptų vietoj tradicinių medinių laiptų? Durų Planeta trumpai apibendrins, keletą priežasčių kuo pranašesniai plieniniai laiptai. Jei norite daugiau informacijos arba esate pasirengę naujų plienų laiptų projektavimui, kreipkitės į Durų Planeta konsultantus ir Jums visada padės priimti geriausiai Jums tinkanti sprendimą. 



Kas yra Plieniniai Laiptai?


Plieno laiptai yra tie, kur pagrindinis struktūrinis rėmas laiptų yra pagamintas iš plieno. Kitos laiptų dalys, taip pat gali būti pagamintos iš plieno, kaip būtų galima geriau suderinti turėklus ir baliustradas, bet jūs taip pat turite galimybę pasinaudoti papildomais medžiagomis su plieninių laiptų rėmu, pavyzdžiui, medienos arba net grūdinto stiklo medžiagomis. 

Stiprūs ir patvarūs


Viena puiki priežastis pasirenkant plieno laiptus yra jų neįtikėtinas tvirtumas ir patvarumas. Plieniniai laiptai yra labai stiprūs ir pajėgus išlaikyti nejudantį didelį svorį. Bet tai ne viskas, kurie iš tikrųjų naudoja laiptus, tai taip pat reiškia, kad jūs galite sukurti daugiau neįprastų laiptų dizainų. Plienas yra taip pat labai patvarus ir nėra reikalo nerimauti, kad gali plėstis arba trauktis įtakojus oro sąlygom, taipogi nuo drėgmės nesupūs. 



Gali būti naudojami viduje arba lauke


Vien ilgaamžiškumas plieno laiptų taip pat reiškia, kad jūs galite naudoti juos patalpoje ar lauke, kaip jums pasirinkus. Pavyzdžiui, galite naudoti laiptais susieti kartu du ar daugiau aukštų savo namuose, arba prisijungti skirtingas patalpas. 

Plienas idealiai tinka unikalaus dizaino laiptų kūrimui


Jei planuojat naudoti plieno laiptus reiškia, kad jūs galite kurti dizainus, kurie yra tiesiog neįmanomi su kitomis medžiagomis. Tiesą sakant, plienas dažnai pirmenybę teikia architektams ir dizaineriams tik todėl, kad jos turi gerą lankstumą. Jūs galite naudojant plieną sukurti švelnų kreivumą laiptinės iki grandiozinių spiralinių laiptų. Jūs galite turėti pramoninės plieno laiptus su skaidraus stiklo iškrovimų kiekviename lygmenyje. Kombinuojant struktūrinį vientisumą plieno su medienos grožiu sukurti modernius laiptus, kad vis dar turėtų minkštumo ir elegantiško elementų.  Plieniniai laiptai, žinoma, gali būti pagaminti pagal užsakymą  Jūsų tikslius išmatavimus ir dizaino reikalavimus. 

 

 

Ekonimiška

 Dar viena priežastis pasirinkti plieno laiptus yra tai, kad jie taip pat ekonomiški. Plieniniai laiptai, kai teisingai sukonstruoti, nereikalaus priežiūros dešimtmečius, tai reiškia turėsite daug mažiau papildomų išlaidų! Jums nereiks keisti struktūrinių komponentų, dažyti ar kita. Kadangi jie turės pradinę išvaizdą ilgus metus, nenusidėvės taip kaip mediniai. Palyginus plieno laiptus su kitų medžiagų konstrukcijomis atsieina pigiau.