DURŲ PLANETA Klaipėda- Laiptai – svarbi namų įvaizdžio dalis

 

 

Nesvarbu, ar remontuojate senus namus ar statote naują namą nuo nulio, bet koks projektas, kuris apima daugiau nei vieną aukštą turės laiptus. Tai reiškia, kad turėsite priimti svarbius sprendimus kaip tai suprojektuoti - juk Jūsų pasirinkti laiptai gali derėti arba sugadinti patį projektą. Funkciniu lygmeniu užsakymams laiptai turi būti pateikti lengvūs prie interjero ir saugūs. dėl estetinio įvaizdžio, jie turi atitikti kaip derintis dizaino elementas.

Deja, pagal užsakymą laiptai yra gana sudėtingūs ir gana brangūs. Jei tai yra variantas Jums ir pasiryžę pradėti, rekomenduojame susirasti meistrą, kuris specializuojasi tokioms konstrukcijoms užtikrinti, kad visas projektas būtų įvykdytas be kliūčių. Įsitikinkite, kad Jums patikimai įvardja visas galimybes. Mažiausiai turite gauti bent tris skirtingus pasiūlymus, prieš priimant galutinį sprendimą. Jums taip pat vertėtų pasiteirauti draugų, šeimos ar kaimynų patarimų, kurį laiptų variantą rinktis.

 

Planavimas - tipai ir formos

Mes suprantame, kad nusistatyti, kur dėti, koks tipas ir  forma gali būti sunku. Jei statyti naują namą, dangus yra limitas (kalbant apie dizainą) ir jūs galite laisvai projektuoti laiptus, kur jums patinka. Jei namą tiesiog renovuojate, Jums yra mažos galimybės su kokia erdve turite galimybę. Kai kuriais atvejais, gali būti tik viena vieta laiptų projektavimui.

Jūsų turima erdvė yra labai svarbi nustatant jūsų užsakymą laiptų formai - sukamaisiais, spiralės, tiesūs ar kt. Bendra taisyklė, platesnio praėjimo ir patogumas kojos dėjimui, tuo labiau laiptai bus geresni – tačiau tam naudojama daug daugiau ploto. Mes nusprendėme atidžiau pažvelgti į kai kuriuos iš populiariausių laiptų tipų ir formų.

- Tiesiai dizainas driekiasi nuo apatinių iki viršutinių grindų vienu lygiu, tiesia perspektyva. Tai lengviausias laiptų tipas statymui, tačiau tokį tipą gali būti sunku sutalpinti į grindų planą.

- "L" dizainas dalijasi; daromas pilnas 90 laipsnių posūkis. Toks projektas reikalauja mažiau vietos, bet yra mažiau saugus naudojimui.

- Spiralinis dizainas bus pasukti aplink centrinį polių vienu iš dviejų būdų. Dažnam naudijimui nėra patogūs.

 

 

Kaip matote, planavimo ir statybos užsakymą laiptai jūsų namuose gali būti gana sudėtinga ir sunkiai projektuojami. Kai žinote, ką darote, tačiau Jums reiktų susirasti tinkamą meistrą, kuris jums turėtų padėti projektuoti. Jie išdėstys visas rūšis ir formas, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius, taip pat, kad tilptų į Jūsų turimą erdvę. Nepamirškite, kad ką nors projektuojant ar kuriant ieškoti pavyzdžių internete ir išsaugoti laiptų pavyzdžius tai kas Jums patinka, arba planuojate tai įvykdyti.