Kam atnaujinti laiptus?

Yra daug atsakymų į šį klausimą, bet jums reiketu pasirinkti ta, kuris tinka jums geriausiai. Noras atsinaujinti ir pakeisti jaukuma namuose yra pagrindinė priežastis, daugeliui žmonių. Lygiai taip pat yra, kai vieni ar kiti atnaujina virtuvę ar vonios kambarį.

Bet pakeisti laiptai taip pat leidžia pagerinti laiptų funkcijonaluma, uztikrinti saugumą, palengvinti susisiekima tarp aukstu ir suteikti jūsų namams nauja ivaizdi. Dziaugsmas  visiems gyvenantiems name ir tiems, kurie galbut isikels gyventi veliau. Nauji laiptai taip pat padidina jūsų turto vertę.

Daugeliu atvejų tai yra taip paprasta, kaip pakeisti virtuvės spintos dureles. Patyrę DIYer specialistai atliks darbą, tiesiog sekdami nurodymus. Bet mes rekomenduojame vieną iš mūsų montuotoju specialiai apmokyto, bei turincio patirties laiptu montavimo srityje. Tokiu budu gausite geriausią rezultatą.

Kada yra geriausia pradeti laiptu renovacijos darbus?

Kai atliekate kita namų renovacija ir staiga tampa aišku, kad atėjo laikas pakeisti ir laiptus. Kartais sprendimas gali priklausyti nuo didesnio namo perstatymo projekto, arba tiesiog gali kilti noras pasikeisti namu dekora.

Visada pradėkite nuo klausimu, kurie pades susikurti jums jusu namu jaukuma. Ar nauji laiptai turetu būti lengvi ir sviesus ar sunkesni, tuo paciu sukeliant laiptu tvirtumo jausma? Ar norite sukurti šviesia aplinką, ar isskirti laiptus, pasirenkant tamsesnį atspalvį?

Šie paprasti klausimai, padės jums pasirinkti modelį, medienos rusi ir spalva. Apsilankykite musu galerijoje del jums patinkanciu laiptu. Susisiekite su vienu iš mūsų mažmenininku kada tik galesite del daugiau ivairiu patarimų.

Beveik viskas yra įmanoma