Italijos kompanijų grupė „Dierre“ yra viena didžiausių durų ir vartų gamintojų Europoje, siūlanti standartinius, priešgaisrinius ir specialios paskirties gaminius. Jie vertinami dėl aukštos kokybės, ilgaamžiškumo, saugumo ir elegantiškos išvaizdos. Įmonė „Viljandi“ siūlo kokybiškus ir Lietuvoje sertifikuotus „Dierre“ priešgaisrinius slankiojančius vartus „Rolling“.

Paprasti, nesudėtingai montuojami slankiojantys vartai gali būti pritaikomi įvairaus dydžio erdvėse. Gaisro atveju jie apsaugo patalpas nuo ugnies išplitimo – automatiškai užsidaro net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui. Atsparumo ugniai EI 60 klasės reikalavimus atitinkantys „Rolling“ vartai neturi standartinių matmenų, nes gaminami pagal individualius angos išmatavimus. Maksimalus vienvėrių vartų dydis gali būti 13350x5250 mm (BxH), dvivėrių – 20350x5250 mm (BxH). Šių nurodytų maksimalių matmenų vartai yra sertifikuoti Lietuvoje.

Slankiojantys vartai ypač idealus sprendimas ten, kur reikia atitverti didelių išplanavimų praėjimus. Galite rinktis standartinius vienvėrius arba dvivėrius vartus. Tokiu atveju, kai nėra vietos nustumti vartus į vieną šoną, galime pasiūlyti simetrinius ir asimetrinius dvivėrius vartus, kurie išsiskiria į šonus: simetriniai į abi puses vienodai, asimetriniai – skirtingai. Štai kodėl „Dierre“ vartus galima pritaikyti bet kokio dydžio ar net netradicinio išplanavimo erdvėse. Be to, visi vartai yra iš cinkuotos plieno skardos, kuri pasižymi atsparumu korozijai.

Orientuojantis į kiekvieno kliento skonį ir poreikį, suteikiama galimybė pasirinkti bet kurią patinkančią „RAL“ dažų paletės spalvą.