DURŲ PLANETA – Garažo vartai


                        Garažo vartai būna įvairių formų ir dydžių. Jų funkcijos svyruoja nuo pagrindinio - saugumo srities iki patogumo ir estetinio vaizdo. Dauguma vartų gali būti suskirstyti į keletą pagrindinių stilių ar kategorijų. Tipiški šiuolaikiniai garažo vartai gyventojų reikmėms linkę būti daugiausia orinės skerspjūvio įvairovės . Stilius - daug konfigūracijų, medžiagų, lygių izoliacija, ir įvairios išvaizdos galimybės. Garažo vartai yra kaip surenkamieji komplektai.

                        Šią dieną garažo vartai yra stipresni, saugesni ir geriau izoliuoti, ir jie reikalauja daug mažiau priežiūros nei jų pirmtakai. Ir niekada anksčiau Jūs neturėjote tokį pasirinkimo medžiagų, stilių, spalvų ir lango instaliavimo spektrą.

                 Jei jūs gyvenate trijų ar keturių sezonų klimate ir jūsų garažas yra prijungtas prie jūsų namų, arba jei ten baigėsi erdvė kaip svečių kambarys per garažą, yra izoliuotos durimis. Garažo vartai ne tik turi sumažinti šalčio, bet taip pat slopina triukšmą.  Garažo vartai gali būti didelė dalis - iki 30 procentų sudaro priekinio eksterjero Jūsų namuose. Visos pagrindinės kompanijos siūlo daug galimybių pridėti stiliaus tiek prie standartinių durų. Jūs galite pasirinkti pradinį rėmo ir skydelio dizainą ar įmantrių, raižytų segmentų. Jei turite šiuolaikinį namą, galite apvarstyti duris su juostų horizontaliais sutvirtinimais. Pagrindinė spalvų paletė garažo vartų vidaus pusėje - balta, o išorės - ruda spalva.

                      Durys gali skirtis - dydis, dekoratyviniai elementai ir izoliacinės savybės. Yra tik keletas kintamųjų, tai sunku tiksliai palyginti kainas tarp skirtingų tipų.   Tarp funkcijų gamintojai turi dabar teikiamų automatiniai vartai atvirkštiniai (jei durų kraštas prisiliečia objekte, o uždarant duris automatiškai apsisuks kryptis) ir elektroninė judesių sistema, kuri siunčia duris aukštyn, jei kas nors sugenda šviesos spindulį per durų atidarymą.