Mes nusprendėme pakeisti grindis ir duris. Ką pirmiau turime įstatyti duris ar iškloti grindis?

Atsakymas: pirmiausia grindys, ir tik tada statyti duris. Kodėl? Jei pirmiau įstatysite duris ir vėliau klosite naujas grindis, gali būti, kad nebegalėsite nei atidaryti nei uždaryti durų, nes naujos grindys gali būti, o dažniausiai ir yra aukštesnės. Tada teks ieškoti sprendimų, kurie padidins remonto kainą, arba žymiai sugadins bendrą vaizdą.

Norėčiau į seną staktą įdėti naują durų varčią. Ar man būtina pirkti naują durų staktą?

Atsakymas: šis klausimas negali būti atsakytas vienareikšmiškai. Jis priklauso nuo esamos staktos matmenų. Jei butas yra labai senas, tikėtina, kad nauja durų varčia į esamą rėmą negalės būti įdėta, dėl daugelio priežasčių, vyrių neatitikimo, durų varčios standartų neatitikimo, įfrezuotos spynos neatitikimo ir t.t. Idealus sprendimas sutaupysiantis jums daug laiko yra keisti duris ir staktą kartu.

Noriu užsisakyti duris, aš pamatavau savo senas duris, aukštis 204 cm ir plotis kažkur 92 cm.

Atsakymas: prieš užsakant duris, būtina žinoti tikslius durų angos matmenis. Šiuo atveju, mes jums patartumėme, pasikonsultuoti telefonu.+3706-14-46188 su mūsų salonų atstovais, kad mūsų durų montuotojas atvyktu į jūsų namus ir pamatuotų senas duris. Būtina pamatuoti nuėmus apvadus, ir pamatuoti ne tik ilgį nuo sienos iki sienos, bet ir sienos storį. Patartina angos matavimus daryti keliuose vietose, kad išvengti netikslumų, kitu atveju, naujos durys gali netilpti vietoj jūsų senų durų.

Mes ieškome stumdomų durų, bet nematome pas jus ekspozicijoje.

Atsakymas: stumdomos durys yra tradicinių varstomų durų įrengimo būdas taupantis erdvę, todėl visas varstomas duris galima užsakyti, bei pagaminti, kad jos būtų stumdomos. Vietoj staktos turi būti užsakomas bėgelis ir aišku durų varčia, prieš užsakant, rekomenduojame, kad patyręs montuotojas ir išmatuotų, kokio dydžio reikalingos vidaus durys, nes šiuo atveju yra kiti durų paskaičiavimai. Stumdomos vidaus durys gali būti medinės, laminuotos, faneruotos, stiklinės durys.

Man reikia nesibraižančių, dažnai varstomų durų. Ką galite rekomenduoti?

Mes jums siūlome laminuotas duris padengtas CPL plėvele. Kas tai? Tai speciali plėvelė, padengta ant durų paviršiaus, kuri yra atspari smūgiams, įbrėžimams ir nusidėvėjimui. Mes siūlome tokias atsparias laminuotas duris, ne tik įmonėms, biurams, bet ir didelėms šeimoms turinčioms daug smagių vaikų.